Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
88% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H 14 • L 13
10C
Sob
14C
Nd
9C
Pon
12C
Wt
13C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaUKW zaprasza na kolejne spotkanie rekrutacyjne. Zostanie zorganizowane online
UKW Bydgoszcz
12.05.2021 | 15:14

UKW zaprasza na kolejne spotkanie rekrutacyjne. Zostanie zorganizowane online

Na zdjęciu: Spotkanie w czwartek poświęcone będzie kierunkom administracyjnym, politologicznym, dziennikarskim, ekonomicznym i prawnym.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

W czwartek (13 maja), Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zorganizuje kolejne spotkanie z kandydatami na studia na uczelni. – Z powodu pandemii spotkania w murach uczelni są na razie niemożliwe, dlatego kandydatów zapraszamy przed ekrany komputerów, telefonów i tabletów – informuje UKW.

To kontynuacja serii spotkań organizowanych przez uczelnię z kandydatami, którzy zechcą studiować na UKW. Jedno z pierwszych spotkań w ramach cyklu „rekrutacyjny live na podwieczorek” poświęcone było kierunkom pedagogicznym, psychologicznym i muzycznym.

Jak informuje rzecznik UKW Tomasz Zieliński, jutrzejsze spotkanie poświęcone będzie kierunkom administracyjnym, politologicznym, dziennikarskim, ekonomicznym i prawnym. – Spotkanie transmitować będziemy na kanale YouTube UKW – mówi Zieliński. Jak słyszymy na uczelni, spotkania z powodu trwającej pandemii koronawirusa na razie nie są możliwe, dlatego kandydaci będą mogli je obserwować na ekranach komputerów, tabletów i telefonów. W spotkaniu wezmą udział także pracownicy UKW. – Porozmawiamy z nimi o ofercie dydaktycznej UKW, zasadach rekrutacji, sprawach socjalnych, zasadach współpracy z Biurem Karier, ofercie dla studentów z niepełnosprawnością, życiu studenckim – wylicza Zieliński.

Kandydaci będą mogli zadawać pytania na czasie w trakcie spotkania. – Materiał będzie później dostępny na kanale YouTube UKW. Transmisja potrwa około 50 minut – słyszymy w uniwersytecie. Uczelnia zapowiada, że cykl spotkań formule online będzie organizowany do czasu rozpoczęcia rekrutacji na studia na rok akademicki 2021/2022.

Kolejne spotkania z kandydatami na żywo odbędą się 20 i 27 maja (czwartek) o 19:00, podczas których UKW prezentować będzie kolejne kierunki studiów.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści