Bydgoszcz
17C
Słonecznie
45% wilgotność
Wiatr: 7km/h SSE
H 17 • L 17
21C
Pon
21C
Wt
19C
Sr
16C
Czw
17C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaUKW zaprasza licealistów na spotkanie rekrutacyjne. Uczelnia zaprezentuje swą ofertę
28.04.2021 | 13:15

UKW zaprasza licealistów na spotkanie rekrutacyjne. Uczelnia zaprezentuje swą ofertę

Na zdjęciu: Rekrutacja na UKW rozpocznie się w czerwcu.

Fot. Stanisław Gazda/archiwum

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego kontynuuje spotkania z kandydatami na studia organizowane w formule online. W czwartek, 29 kwietnia zaprasza na „Rekrutacyjny live na podwieczorek”, którego tematem będą kierunki pedagogiczne, psychologiczne i muzyczne.

Jak podkreśla Tomasz Zieliński, rzecznik prasowy UKW, spotkania online to dobra okazja do przybliżenia oferty dydaktycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Będą one odbywać się do czasu rozpoczęcia rekrutacji na studia na rok akademicki 2021/2022, co nastąpi w czerwcu.

Na jutrzejszym (28 kwietnia) spotkaniu, które rozpocznie się o godzinie 19:00. Będzie ono poświęcone kierunkom pedagogicznym, psychologii oraz muzyce. – Wezmą w nim udział pracownicy UKW, z którymi porozmawiamy o ofercie dydaktycznej UKW, zasadach rekrutacji, sprawach socjalnych, zasadach współpracy z Biurem Karier, ofercie dla studentów z niepełnosprawnością i życiu studenckim – przekazuje rzecznik UKW.


CZYTAJ TAKŻE: Trwają przygotowania do przekształcenia UTP w Politechnikę Bydgoską


Transmisja odbędzie się na kanale YouTube UKW. – W trakcie spotkania będzie można zadawać pytania na czacie, a materiał będzie później dostępny na kanale. Transmisja potrwa około 45 minut – informuje Zieliński. Kolejne spotkania z kandydatami na żywo będą odbywać się zawsze w czwartek (13, 20 i 27 maja) o godz. 19:00. Podczas nich prezentowane będą kolejne kierunki studiów.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści