Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Urząd miasta ogłosił konkurs. Można stworzyć hasło na piłkarskie mistrzostwa Europy

Dodano: 04.08.2016 | 12:48

Hasło musi zawierać słowa "woda" lub "rzeka".

Na zdjęciu: grafika promująca konkurs

Fot. mat. prasowe

W przyszłym roku Bydgoszcz będzie jednym z miast-gospodarzy piłkarskich mistrzostw Europy do lat 21. Urząd miasta ogłosił konkurs na hasło promujące to wydarzenie.

Hasło ma składać się z maksymalnie czterech słów, w tym z wyrazów „woda” lub „rzeka”, które mogą być odmienione. Ponadto, aby zgłoszone hasło zostało dopuszczone do konkursu, trzeba polubić stronę miasta na facebooku i udostępnić informację o konkursie na swoim profilu. Każdy uczestnik może zgłosić jedną propozycję hasła.

Zgłoszenia należy wysyłać do 10 sierpnia drogą mailową na adres umbkonkurs@gmail.com, w temacie maila wpisując „HASŁO EURO”. W treści, oprócz proponowanego hasła, należy podać następujące dane: swoje imię i nazwisko, numer telefonu, wiek oraz zgodę na wykorzystanie nazwy przez Miasto Bydgoszcz  i oświadczenie o bezpłatnym przekazaniu praw autorskich do niego (wzór oświadczenia znajduje się na stronie urzędu miasta). W przypadku osób poniżej 18. roku życia zgodę musi podpisać rodzic lub opiekun prawny.

Rozstrzygnięcie nastąpi najpóźniej 12 sierpnia, a nagrodą dla autora zwycięskiego hasła będzie oryginalna koszulka piłkarskiej reprezentacji Polski.

Sebastian Torzewski