Bydgoszcz
13C
Niebo częściowo zachmurzone
73% wilgotność
Wiatr: 4km/h ESE
H 14 • L 10
16C
Sr
13C
Czw
14C
Pt
16C
Sob
16C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIVIP tygodnia: Ekonomistka mistrzynią fitness
13.11.2020 | 18:27

VIP tygodnia: Ekonomistka mistrzynią fitness

Na zdjęciu: Renata Nowak została w 2005 roku Miss Polski.

Fot. archiwum prywatne

Renata Nowak, bydgoszczanka, urodzona w 1985 roku na osiedlu Wyżyny. Naukę zaczynała w SP 38, maturę zdawała w VIII LO, a po niej były studia na Wydziale Ekonomii Menadżerskiej na UMK w Toruniu. To właśnie podczas drugiego roku nauki postanowiła wystartować w konkursie piękności. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, bo w finale wygrała tytuł Miss Polski 2005.

Wówczas przez rok pełniła honory posiadaczki korony, z czym wiązały się liczne wyjazdy. Wystąpiła między innymi w konkursie Tanzania Top Model Of The World, gdzie zdobyła IV miejsce. Musiała łączyć studia z początkami kariery modelki, więc wyjazdy do Włoch, Wielkiej Brytanii czy Paryża traktowała bardziej jako hobby.

Po ukończeniu studiów zaczęła pracę w firmie rodzinnej jako doradca marketingowy, jednak był to tylko mały epizod zawodowy. Od tego czasu mogła już w całości poświęcić się karierze w modelingu i fitness. Dużą rolę w zdobywanych sukcesach sportowych odegrał Jacek Poddany, który jest jednocześnie partnerem życiowym, trenerem i menadżerem.

Jej hobby to sport i zdrowy tryb życia, choć twierdzi, że uwielbia jeść – nie tyle gotować, co pasjami odkrywać nowe smaki potraw.

***
VIP Tygodnia to stały element Magazynu Towarzyskiego VIP Wojciecha Szczapy Romanowskiego, który przez ponad 20 lat ukazywał się na łamach bydgoskiej prasy. Od 16 października magazyn jest publikowany na portalu MetropoliaBydgoska.pl. VIP-a Tygodnia wyróżniamy co piątek.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści