Bydgoszcz
10C
Słonecznie
62% wilgotność
Wiatr: 6km/h SSW
H 10 • L 10
2C
Sob
2C
Nd
2C
Pon
2C
Wt
2C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaW Bydgoszczy odbędzie się casting do najnowszego filmu Wojciecha Smarzowskiego
Miejskie Centrum Kultury Bydgoszcz
19.06.2020 | 13:17

W Bydgoszczy odbędzie się casting do najnowszego filmu Wojciecha Smarzowskiego

Na zdjęciu: Casting do nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego odbędzie się w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Fot. Leszek Grabowski

Studio Metrage, MKM Studio oraz Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zapraszają na casting do najnowszego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Zdjęcia do najnowszej produkcji Smarzowskiego kręcone będą m.in w Ostromecku, Starym Fordonie oraz Nieszawie, dlatego osoby odpowiedzialne za film poszukują wielu statystów.

Od kilkunastu miesięcy Smarzowski, wraz z bydgoskim Studiem Metrage przygotowuje się do realizacji filmu o roboczym tytule „Wesele 2”, nawiązującym do kultowego już obrazu reżysera z 2004 roku. W ostatnich latach obrazy Smarzowskiego, takie jak „Wołyń”, „Kler”, „Drogówka” czy „Dom zły” obiły się szerokim echem i wzbudziły wiele kontrowersji. Producenci najnowszego dzieła już zapowiadają je jako „najbardziej oczekiwany film w polskim kinie”.

Zdjęcia do najnowszego obrazu Smarzowskiego rozpoczną się już w te wakacje. Z tego powodu producenci ogłosili castingi dla statystów. Pierwszy odbył się 13 i 14 czerwca w Ciechocinku, a kolejny – w ten weekend w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy (ulica Marcinkowskiego 12/14). – Poszukiwane są kobiety i mężczyźni w każdym wieku, również dzieci i seniorzy. Można przychodzić całymi rodzinami. W filmie zatrudnienie znajdzie łącznie kilka tysięcy statystów – informuje Studio Metrage.

Casting odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę (20-21 czerwca) w godzinach:
•    sobota – od 10:00 do 19:00;
•    niedziela – od 10:00 do 18:00.

Organizatorzy informują, że przesłuchania będą przeprowadzone z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści