Bydgoszcz
1C
Słonecznie
84% wilgotność
Wiatr: 3km/h SE
H 2 • L 0
11C
Wt
11C
Sr
12C
Czw
12C
Pt
11C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIW Chłopskim Jadle wprowadzono wkładkę „Szef kuchni poleca”
04.07.2017 | 13:30

W Chłopskim Jadle wprowadzono wkładkę „Szef kuchni poleca”

Chłopskie Jadło w Bydgoszczy będzie oryginalne!

Na zdjęciu: Chłopskie Jadło zaprasza.

Fot. Stanisław Gazda

Koniec z sieciówkową sztampą! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, sieć restauracji Chłopskie Jadło, we współpracy z szefami kuchni poszczególnych restauracji, różnicuje menu i wprowadza dania, za którymi szczególnie przepadają odwiedzający dany lokal.

Chłopskie Jadło, restauracja zarządzana przez Sfinks Polska, wprowadziła ofertę „Szef kuchni poleca”. Zawiera ona propozycje dań, przygotowane przez szefa kuchni bydgoskiej restauracji, nawiązujące m.in. do kulinarnych upodobań jej gości. Nowa wkładka jest dostępna w lokalu Chłopskie Jadło przy ul. Mostowej.

Kulinarna oferta „Szef kuchni poleca” zawiera rozmaite dania głównie. Nowa wkładka do menu obejmuje cztery mięsne propozycje. Szef kuchni restauracji Chłopskie Jadło w Bydgoszczy poleca pieczoną kaczkę z jabłkiem i żurawiną oraz stek z angusa, podawany z pieczonymi ziemniakami w ziołach, grillowaną cukinią oraz sosem z zielonego pieprzu. Wśród nowości są także żeberka po chłopsku serwowane z ziemniakiem w mundurku, masłem czosnkowym oraz ogórkami kiszonymi. Goście restauracji mogą zamówić także tradycyjny polski bigos z mięsem, suszoną śliwką i grzybami w chrupiącym chlebie.


Powiązane treści