Bydgoszcz
3C
100% wilgotność
Wiatr: 5km/h E
H 4 • L 2
1C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
1C
Sr
2C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportW czerwcu rajd rowerowy z Galerią Pomorską. Wiele atrakcji i szczytny cel
rower
06.05.2016 | 01:17

W czerwcu rajd rowerowy z Galerią Pomorską. Wiele atrakcji i szczytny cel

25 czerwca odbędzie się rajd rowerowy organizowany przez Galerię Pomorską i stowarzyszenie Rowerowa Brzoza.

Na zdjęciu: Rajd odbędzie się 25 czerwca.

Fot. FreeImages

Za nieco ponad miesiąc wszyscy miłośnicy jednośladów będą mogli wziąć udział w VIII Rajdzie Rowerowym. Impreza wystartuje spod Galerii Pomorskiej, która za każdego uczestnika przekaże pieniądze na cele społeczne.

W sobotę, 25 czerwca już po raz ósmy odbędzie się Rajd Rowerowy, którego uczestnicy przejadą spod Galerii Pomorskiej do Myślęcinka. Wzięcie udziału w imprezie jest nieodpłatne, a od każdego uczestnika Galeria Pomorska przekaże dwa złote na cele społeczne.

Rajd wystartuje o godzinie 12:00. Przyjazd na polanę w Myślęcinku planowany jest na godzinę 13:00, a zakończenie – na 16:00. Na uczestników czekają pamiątkowe t-shirty, czapeczki, gadżety odblaskowe i numery startowe z wydrukowanym imieniem. Szczegóły można znaleźć na stronie stowarzyszenia Rowerowa Brzoza. Oprócz tradycyjnego przejazdu rowerzyści będą mogli wziąć udział w konkursach na najliczniejszą rodzinę, najlepsze przebranie, najwolniejszą jazdę oraz w zawodach skierowanych do najmłodszych uczestników.

Już 14 maja odbędzie się objazd trasy VIII Metropolia Bydgoszcz Maratonu MTB. Zbiórkę zaplanowano na godzinę 9:45 przy barze Pod Kogutem przy Al. Jana Pawła II 179.


Powiązane treści