W gminie Osielsko wybudują drogi. Można złożyć uwagi do projektów
Dodano: 11.03.2020 | 10:39Na zdjęciu: Gmina Osielsko chce wybudować trzy nowe ulice. Obecnie trwają prace projektowe.
Fot. BB
Gmina Osielsko zachęca mieszkańców do składania uwag dotyczących projektu budowy trzech ulic.
Konsultacje dotyczą budowy ulicy Szuwarowej w Osielsku oraz Nowej i Kącik w Maksymilianowie. Jak podaje urząd gminy, uwagi do projektów, opracowywanych przez biuro Espeja z Kalisza można zgłaszać w terminie do 24 marca, poprzez przesłanie wiadomości na adres: drogi@osielsko.pl, bądź kontakt telefoniczny na numer 52 324 18 29.
Czytaj także: Nowa inwestycja w Osielsku
Budowa ulicy Szuwarowej obejmuje realizacje ulicy z kostki brukowej betonowej wraz z trzema zjazdami na posesję, a Nowej i Kącik – ulic wraz z chodnikami i zjazdami. Urząd gminy przypomina jednak, że zjazdy na tereny nieruchomości projektowane są wyłącznie do działek już zagospodarowanych, których lokalizacja jest wprost określona oraz do działek niezagospodarowanych – ale po uprzednim uzgodnieniu zjazdu przez właściciela działki w Gminnym Zakładzie Komunalnym i przedłożeniu kopii do Urzędu Gminy w celu uwzględnienia go w projekcie.
- Ster na Bydgoszcz 2026 za nami. ZOBACZCIE ZDJĘCIA - 22 czerwca 2026
- Co z ustawieniem repliki żurawia na Rybim Rynku? Mamy nowe informacje - 22 czerwca 2026
- Będzie kontynuacja dróg rowerowych wzdłuż Wyzwolenia i Kolbego. Ogłoszono przetargi - 22 czerwca 2026


















