Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

W poszukiwaniu największych młodych talentów w powiecie nakielskim

Dodano: 14.10.2015 | 17:07
Rafał Blechacz

W Nakle oraz w miejscowościach ościennych nie brakuje uzdolnionych osób z pasją.

Na zdjęciu: Organizatorzy konkursu szukają osób, które rozsławią Nakło podobnie jak wybitny pianista Rafał Blechacz (na zdjęciu).

Fot. Wikipedia (wolna licencja)

Już po raz dziewiąty Stowarzyszenie Partnerstwo dla Krajny i Pałuk organizuje plebiscyt „Młody Talent Krajny i Pałuk”. Rozpoczął się proces zgłaszania kandydatów.

Uczestnikami plebiscytu mogą być osoby indywidualne oraz grupy osób (zespoły sportowe, muzyczne, formacje taneczne itp.) pochodzące z terenu powiatu nakielskiego, które w momencie zgłoszenia nie ukończyły 30 lat. W przypadku zgłoszenia grupy/zespołu, osoby do 30 roku życia winny stanowić co najmniej 50% jej składu.

Zgłoszeń kandydatów mogą dokonywać mieszkańcy powiatu nakielskiego, lokalne organizacje, szkoły oraz inne instytucje w terminie od 12.10.2015 r. do 30.10.2015 r. Zgłoszenia odbywają się za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.krajna-paluki.cna.org.pl. Wypełniony dokument można składać pocztą elektroniczną, tradycyjną lub osobiście w siedzibie Stowarzyszenia.

Zdobywców tytułu „Młodego Talentu Krajny i Pałuk 2015” poznamy w wyniku głosowania na kandydatów plebiscytu za pomocą SMS. Trwać będzie ono od dnia 3.11.2015 r. do 29.11.2015 r. (do godz. 23:59:59). Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się w poniedziałek, 30.11.2015 r.

Nagrodami w konkursie są: lokata ufundowana przez Bank Spółdzielczy w Nakle nad Notecią oraz nagrody rzeczowe przygotowane przez zarząd Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” w postaci kamerki sportowej oraz tabletu.