Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

W ten weekend w Bydgoszczy: Pierwszy Jarmark Na Wodzie!

Dodano: 29.11.2023 | 20:15

Na zdjęciu: W ten weekend w Bydgoszczy odbędzie się pierwszy Retro Jarmark na Wodzie.

Fot. mat. prasowe

W najbliższy piątek i sobotę na Barce Lemara odbędzie się Retro Jarmark na Wodzie, który wykorzysta walory położenia Bydgoszczy nad rzeką.

Już w ten weekend – 1 i 2 grudnia – w obszernych ładowniach stylowej, specjalnie podświetlonej na tę imprezę Barce Lemara – wejdziemy do świata zapachów, smaków, elegancji i świątecznych wspomnień z dzieciństwa. Czekać będą na nas wyjątkowe wytwory bydgoskich pracowni, m.in. biżuteria, świece, ceramika, ozdoby świąteczne, mydła i inne pomysły na prezent. Będzie można poczuć również smak i zapach tradycyjnych ręcznie robionych kołaczy, czekolady z manufaktury słodyczy, kawy oraz grzańca.

Szyku lat 20. i 30. zadawać będą wystylizowani sprzedawcy. W jednej z ładowni przeniesiemy się do świata retro, by obejrzeć bydgoski skład kolonialny z początków XX wieku oraz tradycyjnie przystrojoną choinkę. Będzie też okazja zrobić retro zdjęcie dziecka np. na drewnianym koniu na biegunach. Oprócz podświetlonej barki w sobotę w godz. 17.00- 18.30 zobaczymy przed spichrzami pokazy sztukmistrza ognia.


ZOBACZ: Wujek Paolo przybył do Bydgoszczy. Odwiedził trzy pizzerie [WIDEO]


Pierwszy jarmark na moście zapoczątkował udaną serię tylko dzięki mieszkańcom, którzy tłumnie odwiedzili to wtedy nowe wydarzenie. Liczymy na Was i tym razem. Kiedyś będziecie mogli powiedzieć, że byliście już na pierwszym jarmarku na wodzie – podkreśla Menedżer Starego Miasta i Śródmieścia Maciej Bakalarczyk który wraz ze szlakiem TeH2O, Barką Lemara i wystawcami zaprasza na pierwszy Jarmark Na Wodzie.

Wydarzenie odbędzie się w piątek i sobotę (1-2 grudnia) w godzinach 14:00 – 19:00 na Barce Lemara przy spichrzach. Szczegóły znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments