[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wandale grasowali w parku. Zniszczyli dęby

Dodano: 14.10.2021 | 10:32

Na zdjęciu: Do zdarzenia doszło w Nakle.

Fot. Klaudia Karczmarek/zdj. ilustracyjne

Nakielscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w jednym z miejskich parków zniszczyli dęby. Starty oszacowano na ponad dwa tysiące złotych.

O tym, że w jednym z nakielskich parków zostały zniszczone dęby, nakielscy mundurowi zostali poinformowani przez Straż Miejską. – Dwa drzewa zostały wyrwane i przełamane, a straty zniszczeń, jakie wyrządzili wandale opiewały na ponad dwa tysiące złotych – informuje podkom. Justyna Andrzejewska z nakielskiej policji.


CZYTAJ TAKŻE: Zmiany na S5 pod Bydgoszczą


Na trop podejrzanych wpadli kryminalni. Dwóch nakielan w wieku 21 i 24 lat zostało zatrzymanych w mieszkaniach na terenie miasta, a ostatni (także 21-latek) zgłosił się sam. Wszyscy usłyszeli zarzuty zniszczenia dębów, natomiast ich zachowanie oceni sąd. Wandalom grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
Grzegorz
10 miesięcy temu

A co z wandalami którzy spalili domek dla owadów w parku na Wzgórzu Wolności? Od ponad roku domek nie wrócił na swoje miejsce. https://expressbydgoski.pl/zniszczono-hotelik-dla-owadow-ktory-stal-w-bydgoskim-parku-wolnosci/ar/c1-14966686