Wandale wyłączyli światła na rondzie Bernardyńskim. Trwają prace naprawcze
Zdjęcia: mat. ZDMiKP
Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej poinformował o zniszczeniu przyłącza elektrycznego na rondzie Bernardyńskim. Sprawa została zgłoszona na policję.
Jak zakomunikowali w czwartek przed południem drogowcy, wandale zniszczyli całe przyłącze elektryczne odpowiedzialne za zasilanie na rondzie Bernardyńskim. Nie działa ani sygnalizacja świetlna, ani oświetlenie uliczne.
– Sprawa została zgłoszona już do serwisu, a także na policję – informuje ZDMiKP. Rozpoczęły się już także prace naprawcze. Kierowcy muszą zachować na rondzie Bernardyńskim szczególną ostrożność.
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026










