100% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 11 • L 7
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportWażne zwycięstwo Zawiszy. Bydgoszczanie pokonali spadkowicza
zawisza bydgoszcz - st
25.08.2018 | 21:16

Ważne zwycięstwo Zawiszy. Bydgoszczanie pokonali spadkowicza

Na zdjęciu: Piłkarze Zawiszy w tym sezonie nie zaznali jeszcze goryczy porażki.

Ważne zwycięstwo w klasie okręgowej odnieśli piłkarze bydgoskiego  Zawiszy. Podopieczni Jacka Łukomskiego pokonali spadkowicza z IV ligi, zespół Sokoła Radomin.

Sokół wygrał w tym sezonie oba poprzedniego mecze, ale jeden z nich – z powodu wycofania Iskry Ciechocin – został anulowany.  Bydgoszczanie zaś należeli do grona drużyn z sześcioma punktami w tabeli. Pierwsza połowa meczu nie przyniosła bramek. Krótko po rozpoczęciu drugiej wynik otworzył Paweł Kanik. Niespełna pół godziny później Patryk Kozłowski, który pojawił się na placu gry dwanaście minut wcześniej podwyższył na 2:0. Sokół zdołał zdobyć bramkę kontaktową, ale punkty i tak pojechały do Bydgoszczy.

Po trzech kolejkach Zawisza – podobnie jak Mustang Ostaszewo, Start Pruszcz, Sportis Łochowo i Cyklon Kończewice – ma komplet punktów. Za tydzień niebiesko-czarni zagrają z Gryfem Sicienko.

3. kolejka klasy okręgowej (gr. kujawsko-pomorska I)
Sokół Radomin – Zawisza Bydgoszcz 1:2 (0-0)
bramki dla gości:  Paweł Kanik 57′, Patryk Kozłowski 82′

Zawisza: Niwiński – Cielasiński, Witucki, Stoppel, Bąk, Zniszczol (90′ Ignatowski), Wiśniewski, Urtnowski, Brzeziński (88′ Straszewski), Kanik (81′ Deresiewicz), Ruczyński (70′ Kozłowski).