Bydgoszcz
16C
Niebo głównie zachmurzone
60% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 18 • L 15
17C
Czw
13C
Pt
8C
Sob
11C
Nd
12C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaWielkanocna promocja Myślęcinka. Park proponuje bilety na atrakcje w specjalnych cenach
15.03.2021 | 16:53

Wielkanocna promocja Myślęcinka. Park proponuje bilety na atrakcje w specjalnych cenach

Na zdjęciu: W ramach wielkanocnej akcji promocyjnej Myślęcinek proponuje karnety w obniżonych cenach umożliwiające wstęp do Parku Rozrywki, zoo i Ośrodka Rekreacji Konnej.

Fot. Szymon Fiałkowski

Myślęcinek rozpoczął sprzedaż specjalnych biletów wstępu na swoje atrakcje w obniżonych cenach. Akcja potrwa do 28 marca. – Bilety będą na pewno świetnym prezentem wielkanocnym – przekonuje Sandra Tyczyno, rzecznik Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku.

W ramach akcji do wyboru są dwie oferty – to tzw. bilet łączony oraz superbilet. W ramach tego pierwszego otrzymuje się wstęp do bydgoskiego zoo oraz kompleksu Park Rozrywki – Zaginiony Świat, a także karnet na dziesięć wybranych urządzeń. Cena regularna – 45 złotych. W trakcie marcowej promocji została obniżona do 35 złotych. Superbilet dodatkowo obejmuje 30 minut jazdy na lonży w Ośrodku Rekreacji Konnej. – Dotąd za taki karnet należało zapłacić 65 złotych. Teraz kosztuje 49 złotych – wylicza Tyczyno.

Sprzedaż biletów odbywa się wyłącznie przez internet. Aby kupić jeden z nich, należy wejść na stronę www.myslecinek.pl i w górnej części strony kliknąć baner „Kup bilet”. Promocja trwa do ostatniej niedzieli marca. – Wiosna daje nam coraz więcej sygnałów, że niebawem przybędzie na dobre. Wraz z nią obudzą się do życia także wszystkie atrakcje parku – deklaruje Sandra Tyczyno.

Z możliwości wejścia do ogrodu zoologicznego można będzie skorzystać od razu. Park Rozrywki – Zaginiony Świat ma zostać otwarty – przy sprzyjających warunkach – od kwietnia. Do Ośrodka Rekreacji Konnej obowiązuje rezerwacja telefoniczna pod numerem 724-560-016. Warto dodać, że w ramach superbiletu możliwy jest przejazd na lonży od wtorku do piątku po godzinie 15:00. Kartoniki będące jednocześnie karnetem na 10 urządzeń do odbioru w kasie zoo (czynna jest od wtorku do niedzieli w godzinach 10:00 -16:00).

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments