Wielki dzień dla ABRAMCZYK Polonii. Złoty Przyjemski i srebrny Pawełczak!
Dodano: 14.08.2025 | 23:14Na zdjęciu: Wiktor Przyjemski zdobył pierwszy tytuł młodzieżowego indywidualnego mistrza Polski.
Fot. Szymon Fiałkowski/archiwum
Zwycięstwem Wiktora Przyjemskiego zakończył się finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Bydgoszczy. Wychowanek bydgoskiego klubu zakończył zawody z kompletem punktów. Drugie miejsce zajął inny wielki talent z ABRAMCZYK Polonii Maksymilian Pawełczak.
Wkrótce więcej informacji.
Wyniki
1. Wiktor Przyjemski – 15 (3,3,3,3,3)
2. Maksymilian Pawełczak – 13 (3,3,3,2,2)
3. Bartosz Bańbor – 12 (2,3,2,2,3)
4. Kacper Mania – 12 (2,3,2,3,2)
5. Kevin Małkiewicz – 10 (2,2,3,0,3)
6. Paweł Sitek – 8 (0,1,3,3,1)
7. Damian Ratajczak – 8 (w,2,2,1,3)
8. Kacper Łobodziński – 8 (1,2,1,2,2)
9. Bartosz Nowak – 6 (3,1,1,0,1)
10. Piotr Świercz – 6 (2,0,2,1,1)
11. Jakub Krawczyk – 5 (3,0,0,w,2)
12. Bartosz Jaworski – 5 (0,1,0,3,1)
13. Mikołaj Duchiński – 4 (1,2,0,1,0)
14. Antoni Mencel – 4 (1,1,1,1,d)
15. Seweryn Orgacki – 3 (0,0,1,2,d)
16. Jan Przanowski – 1 (1,0,u,0,0)
17. Kacper Andrzejewski – NS
18. Jan Heleniak – NS
Bieg po biegu:
1. (63,54) Pawełczak, Bańbor, Łobodziński, Sitek
2. (63,55) Krawczyk, Świercz, Przanowski, Ratajczak (w)
3. (63,84) Nowak, Małkiewicz, Mencel, Orgacki
4. (62,81) Przyjemski, Mania, Duchiński, Jaworski
5. (63,52) Mania, Łobodziński, Nowak, Przanowski
6. (63,32) Bańbor, Ratajczak, Jaworski, Orgacki
7. (62,34) Przyjemski, Małkiewicz, Sitek, Krawczyk
8. (63,46) Pawełczak, Duchiński, Mencel, Świercz
9. (62,98) Małkiewicz, Ratajczak, Łobodziński, Duchiński
10. (–:–) Przyjemski, Bańbor, Mencel, Przanowski (u)
11. (64,75) Sitek, Świercz, Nowak, Jaworski
12. (63,35) Pawełczak, Mania, Orgacki, Krawczyk
13. (64,11) Jaworski, Łobodziński, Mencel, Krawczyk (w)
14. (64,21) Mania, Bańbor, Świercz, Małkiewicz
15. (64,94) Sitek, Orgacki, Duchiński, Przanowski
16. (63,79) Przyjemski, Pawełczak, Ratajczak, Nowak
17. (–:–) Przyjemski, Łobodziński, Świercz, Orgacki (d)
18. (63,32) Bańbor, Krawczyk, Nowak, Duchiński
19. (63,37) Ratajczak, Mania, Sitek, Mencel (d)
20. (–:–) Małkiewicz, Pawełczak, Jaworski, Przanowski
dodatkowy o 3. miejsce. Bańbor, Mania (w)
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026












![Finał Srebrnego Kasku. Dublet młodzieżowców ABRAMCZYK Polonii na Sportowej 2 [ZDJĘCIA] 30-04-2026_żużel_Srebrny Kask_finał Bydgoszcz_podium_Wiktor Przyjemski, Maksymilian Pawełczak, Bartosz Bańbor – SF](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/05/30-04-2026_zuzel_Srebrny-Kask_final-Bydgoszcz_podium_Wiktor-Przyjemski-Maksymilian-Pawelczak-Bartosz-Banbor-SF-150x150.jpg)





