Bydgoszcz
-1C
Lekkie opady śniegu
86% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 1 • L -2
4C
Wt
5C
Sr
7C
Czw
7C
Pt
6C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIWielki Koncert Charytatywny już jutro. ZDMiKP zapowiedział drobną zmianę w komunikacji
13267438_1147084402008451_1299501264_n
07.06.2016 | 19:11

Wielki Koncert Charytatywny już jutro. ZDMiKP zapowiedział drobną zmianę w komunikacji

Na ulice wyjedzie dodatkowy autobus.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego imprezę

Fot.

Już jutro o godz. 19:00 w hali Łuczniczka rozpocznie się Wielki Koncert Charytatywny. Pierwsi uczestnicy będą mogli wejść na teren imprezy już o 18:00. Wydarzenie wzbudza spore zainteresowanie.

Podczas koncertu ma wystąpić wielu polskich artystów reprezentujących przede wszystkim środowisko hip-hopowe. Na scenie pojawi się Kali, Ganja Mafia, Jongmen, Fiedas, Jamal, Grubson, Żary JLB, Chilli Crew, Ozi bdg, Bilon HG. Podczas koncertu zaprezentuje się również Robert Cichy oraz Pawbeats. Aby wysłuchać i zobaczyć artystów na żywo trzeba kupić bilet w formie cegiełki. Wejściówki sprzedawane są za 29 zł i 49 zł. Kupić je można m.in. na stronie www.biletomat.pl

Organizatorem koncertu jest Fundacja Wielka Rodzina, która pragnie w ten sposób zebrać pieniądze na budowę świetlicy środowiskowej usytuowanej przy domu dziecka w Bydgoszczy przy ulicy Łowickiej 68. Takie miejsce ułatwiłoby integracje dzieci z domu dziecka z lokalną społecznością. Dążenia organizatorów wyraża temat koncertu, który brzmi: „Stop wykluczeniu społecznemu dzieci najbiedniejszych i dzieci z domów dziecka oraz propagowanie rodzicielstwa zastępczego”.

Ze względu na spore zainteresowanie bydgoszczan udziałem w koncercie, Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej postanowił ułatwić im dojazdy. Na oficjalnej stronie ZDMiKP zamieszczono następującą informacje: Na czas trwania koncertu wzmocniona zostanie komunikacja autobusowa „Za T2″ do dwóch wozów, w godzinach od 17:00 do 22:50. Kursy będą się odbywać pomiędzy kursami rozkładowymi co ok. 20 min. O szczegółowych godzinach odjazdu zdecyduje Centrala Ruchu MZK.


Powiązane treści