Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wkręć się w Eko. Targi kosmetyków i różności naturalnych odbędą się w Bydgoszczy

Dodano: 15.05.2019 | 12:40

Na zdjęciu: Fragment grafiki promującej wydarzenie

Fot. mat. organizatora

Już niebawem w Bydgoszczy odbędą się Targi Kosmetyków i Różności Naturalnych – Wkręć się w Eko. To świetna okazja do zapoznania się w jednym miejscu z wieloma markami kosmetyków powstających wyłącznie z naturalnych składników. 

Świadomość składów i to czego używamy na co dzień ma coraz większe znaczenie. To dlatego wszystko, co jest eko, staje się dla nas coraz ciekawsze i ważniejsze. – Chcemy być praktyczną częścią rozwoju ekoświadomości i umożliwić mieszkańcom naszego powiatu przekonanie się dosłownie „na własnej skórze”, jak szeroka i ciekawa może być oferta produktów naturalnych (szczególnie z zakresu pielęgnacji) oraz jak dobre są następstwa używania tych produktów – mówią organizatorzy, Support Pharm.

Każdy, bez względu na wiek czy płeć, powinien znaleźć na targach coś dla siebie. W jednym miejscu będzie można testować, porównać, sprawdzić i kupić kosmetyki naturalne, ale także poszukać inspiracji na oryginalny prezent czy uzupełnić kosmetyczkę przed urlopem. Produkty prezentowane podczas targów przez polskich producentów są inspirowane zdrowym i naturalnym stylem życia.

Spotkanie ma także na celu wspomaganie dobrych polskich producentów produktów naturalnych w rozwijaniu ich marek. – Mamy nadzieję, ze targi odwiedzą także lokalne firmy z branży kosmetycznej, fryzjerskiej, sportowej i dziecięcej, które znajdą natchnienie na poszerzenie swojej oferty o to, co naturalnie przyjazne dla ciała i ducha – dodają organizatorzy. Producenci mogą kontaktować się z nimi poprzez adres mailowy: eko@supportpharm.pl

Organizator, decydując się na wybór miejsca targów zadbał o to, aby można było łatwo dotrzeć z każdego miejsca Bydgoszczy, zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Targi odbędą się 15 czerwca w godzinach 11-18 w hali tenisowej Zawiszy przy ulicy Gdańskiej 163 w Bydgoszczy. Wstęp jest bezpłatny.

AKTUALIZACJA

Targi zostały przełożone. Dokładny termin podamy wkrótce.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments