Wojownicy Maryi w Bydgoszczy. Ulicami miasta przeszedł męski różaniec [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: Szymon Fiałkowski
Blisko trzy tysiące osób przeszło w sobotę (6 listopada) ulicami Bydgoszczy w marszu w ramach Ogólnopolskiego Różańca Mężczyzn.
Na czele zgromadzenia szli ks. Dominik Chmielewski oraz ordynariusz diecezji bydgoskiej bp Krzysztof Włodarczyk. Na różaniec przyjechali członkowie Męskiego Różańca z różnych części kraju, nasz fotoreporter spotkał także dwóch Irlandczyków.
Marsz przeszedł od Starego Rynku przez ul. Gdańską, Mickiewicza, Aleje Ossolińskich do Bazyliki pw. św. Wincentego A’Paulo.
- Nowe wieści o przebudowie stadionu Polonii. W ratuszu podali daty - 27 czerwca 2026
- Asta aktywna na rynku transferowym. Są dwa kolejne kontrakty - 26 czerwca 2026
- Pierwszy transfer Zawiszy. Ofensywny gracz podpisał kontrakt - 25 czerwca 2026





































