Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

WOŚP Bydgoszcz. Sprawdzamy, jak przebiegają aukcje

Dodano: 27.01.2024 | 11:57

Na zdjęciu: Trwają zbiórki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Fot. mat. WOŚP

Trwają licytacje na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Sprawdzamy, co można znaleźć na aukcjach organizowanych przez WOŚP Bydgoszcz.

Licytacje można znaleźć na profilu wosp_bydgoszcz na Allegro. Potrwają one do 9 lutego.

Kwoty pięcio- i czterocyfrowe

Na koncie WOŚP Bydgoszcz na Allegro mamy obecnie ponad 150 aukcji. Najwięcej warte są teraz: szkuner „Independence” 1775 – model wykonany przez prezydenta Rafała Bruskiego (ponad 10 000 zł), kask Tomasza Golloba zdobiony 24-karatowym złotem z sezonu 2016 (ponad 8000 zł) oraz spotkanie z wicepremierem Krzysztofem Gawkowskim (5655 zł).

Czterocyfrowe kwoty osiągnęły już także: dołączenie do teamu Mateusza Szczepaniaka z ABRAMCZYK Polonii Bydgoszcz, miś prosto z Teatru Polskiego w Bydgoszczy wraz z zaproszeniem na spektakl, ławka z nazwą firmy oraz jabłka od Adoptuję Jabłonkę, kurs spawania metodą MAG 135, miesiąc wyświetlania spotu w Kinie Orzeł, trening personalny z rektorem Politechniki Bydgoskiej wraz z karnetem do Akademickiego Centrum Sportu, warsztaty czekoladowe z Aleksandrą Sową Trzebińską i Pawłem Małeckim oraz rajd rowerowy z wojewodą Michałem Sztyblem.

Czytaj także: Plan wydarzeń WOŚP 2024 w Bydgoszczy

Niezapomniane przeżycia, przydatne usługi i cenne pamiątki

Wśród aukcji mamy wiele niezapomnianych przeżyć. Są vouchery na jazdę off-road, funkcją jurora podczas finału Miss Województwa Kujawsko-Pomorskiego, wizyty w komendzie policji, areszcie śledczym oraz jednostkach straży pożarnej, możliwość nakarmienia lemura w ogrodzie zoologicznym, warsztaty kulinarne z żołnierzami z Reprezentacji Kucharzy Wojska Polskiego, rejs łodzią policyjną, przejażdżka żukiem, przejażdżka Harleyem z wiceprezydentem Mirosławem Kozłowiczem, toyota z pełnym bakiem na weekend, spacer wzdłuż Kanału Bydgoskiego z przewodniczką i przewodniczącą rady miasta Bydgoszczy, a także dzień w fotelu prezesa SM Nad Brdą.

W ramach WOŚP można nabyć wiele przydatnych usług: przegląd instalacji elektrycznej w domu, kursy na operatora koparko-ładowarki lub wózków widłowych, konsultację w klinice OFTALMIKA oraz różne pakiety badań. Są też vouchery na dekoracje domu, masaże, wizyty w restauracjach oraz do sal zabaw.

Do wygrania jest również wiele pamiątek: flaga Bydgoszczy z podpisami gwiazd, obrazy, zdjęcia z autografami, zestawy płyt i gadżetów, książki oraz ręcznie wykonane szachy z drewna.

Aukcje z Bydgoszczy można też znaleźć na innych kontach – tak jest na przykład z dniem z piłkarkami ROBS GROUP Sportis Bydgoszcz oraz z aukcją „Zostań zawodnikiem Enea Abramczyk Astorii Bydgoszcz”.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments