Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wraca cykl „Artyści w Bohemie”. Znamy bohaterkę listopadowego spotkania

Dodano: 10.10.2023 | 22:39

Na zdjęciu: Bohaterką listopadowego spotkania "Artyści w Bohemie" będzie wokalistka Anna Rusowicz.

Fot. mat. prasowy

Wraca cykl spotkań „Artyści w Bohemie”. W listopadzie gościem będzie wokalistka Anna Rusowicz. – W sprzedaży nadal są bilety – informują organizatorzy.

Spotkania z artystami odbywają się w restauracji Weranda i cieszą się dużym zainteresowaniem. Wystarczy wspomnieć, że w tym roku w Bydgoszczy gościli już aktorzy Janusz Chabior i Jacek Braciak, a także projektantka biżuterii Anna Orska. W poniedziałek, 6 listopada gościem będzie Anna Rusowicz.

To córka legendarnej pary muzyków i gwiazd polskiego bigbitu Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy. Jest także zdobywczynią czterech prestiżowych nagród Fryderyków, a w swojej twórczości nawiązuje do piosenek mamy. – To dzięki niej możemy na nowo cieszyć się takimi perłami sprzed lat, jak „Za daleko mieszkasz miły”, czy „Musisz się zakochać” – mówi Marta Leszczyńska z działu marketingu hotelu Bohema.

Spotkanie tradycyjnie poprowadzi Tomasz Raczek, a w jego trakcie nie zabraknie pytań o nowy album wokalistki, którego premierę zaplanowano na wiosnę 2024 r. – Płytę zapowiadają single „Tobie”, „Ciebie kochać chcę” i „Co się stało z naszą miłością” czy ‚Plan na Miłość”. W Bydgoszczy jako jedni z pierwszych będziemy mogli posłuchać o nowym krążku artystki – dodaje Leszczyńska i zdradza, że podczas wieczoru z artystką nie zabraknie też pytań o Bydgoszcz, z którą artystka jest związana. – Wspólnie odkryjemy pozamuzyczne pasje artystki, porozmawiamy o Bydgoszczy, z którą Anna Rusowicz jest blisko związana i zapytamy  o jej „Plan na miłość” – zdradza.

Anna Rusowicz będzie gościem spotkania w poniedziałek, 6 listopada. Jego początek o 18:00, a w sprzedaży wciąż są bilety w cenie 300 zł od osoby. W tej cenie uwzględniono także wykwintną czterodaniową kolację z napojami przy muzyce na żywo. Menu tworzy szef kuchni Weranda Maciej Matecki.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments