Bydgoszcz
1C
81% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H 1 • L -0
2C
Wt
3C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoWracamy z tarczą! Kwestionariusz VIPA
17.05.2021 | 11:17

Wracamy z tarczą! Kwestionariusz VIPA

Na zdjęciu:

Fot. MB

Od ponad roku żyjemy w innej rzeczywistości. Zabójczy wirus zmienił nasz świat nie do poznania. Ale każdy kolejny dzień niesie nadzieję, że niebawem wrócimy do dawnej aktywności. Nie ma co się oszukiwać – nic już nie będzie takie samo. COVID, pandemia, lockdown, obostrzenia, dystans społeczny, fala – te wszystkie słowa dotąd częściowo nam obce, wpisały się w codzienny język i długo z niego nie znikną. To jednak nie oznacza, że się poddaliśmy, złożyliśmy broń, skapitulowaliśmy.

Powoli wracamy gospodarczo – rząd z tygodnia na tydzień odmraża kolejne gałęzie gospodarki, ale co dużo ważniejsze – wracamy mentalnie. Kolejny raz udowodniliśmy, że jeśli coś nas nie zabije, to nas wzmocni, i z nadzieją patrzymy w przyszłość.

Jaka ona będzie dla bydgoskich przedsiębiorców, samorządowców, menadżerów, pracowników, ludzi kultury i sztuki? Zapytam ich w specjalnym Kwestionariuszu VIP, który znajdziecie na portalu MetropoliaBydgoska.pl. Nie ukrywam, że czuję obawę, ale też wielką ekscytację, przed dziesiątkami rozmów, które przeprowadzę z bohaterami Kwestionariusza VIP. Już jutro, we wtorek, na moje pytanie odpowie Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski. Nie przegapcie więc Kwestionariusza VIP i trzymajcie się ciepło oraz zdrowo w nowej rzeczywistości. Jeśli uważacie, że znacie ciekawych rozmówców do Kwestionariusza VIP proszę o przesyłanie propozycji z krótkim uzasadnieniem na adres: redvip@wp.pl

KWESTIONARIUSZ:
1.   Czego najbardziej brakowało Pani/Panu w czasie pandemii ?
2.   W dzień, kiedy znów będzie można bez przeszkód podróżować, dokąd Pan/Pani uda się w pierwszej kolejności i dlaczego właśnie tam?
3.   Największa i najbardziej bolesna strata w czasie pandemii?
4.   Czy w tym trudnym czasie udało się coś zyskać?
5.   Jak się zmieniło Pani/Pana życie przez ostatnie 15 miesięcy?
6.   Przyszłość jawi się optymistycznie czy pesymistycznie? (dlaczego?)
7.   Obostrzenia kiedyś się skończą, czy już na zawsze musimy się nauczyć żyć z obostrzeniami?

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści