Bydgoszcz
19C
Niebo częściowo zachmurzone
35% wilgotność
Wiatr: 10km/h NNE
H 21 • L 17
17C
Pon
16C
Wt
18C
Sr
18C
Czw
10C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportWygraj bilety na LOTOS Mistrzostwa Polski Par Klubowych! [KONKURS]
MISTRZOSTWA POLSKI PAR KLUBOWYCH
09.05.2019 | 10:34

Wygraj bilety na LOTOS Mistrzostwa Polski Par Klubowych! [KONKURS]

Na zdjęciu:

Fot. mat. prasowe

Można już kupować bilety na finał Lotos Mistrzostw Polski Par Klubowych, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 11 maja o 14:45 na stadionie Polonii. U nas możesz wygrać podwójną wejściówkę na to emocjonujące widowisko!

W zawodach weźmie udział pięć duetów z klubów PGE Ekstraligi – Fogo Unia Leszno, truly.work Stal Gorzów, Betard Sparta Wrocław, forBet Włókniarz Częstochowa, Get Well Toruń, a także pary pierwszoligowej Arged Malesa Ostrovii Ostrów Wielkopolski i gospodarzy – ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz.

Sprzedaż biletów na sobotnią imprezę trwa na stronie internetowej: bilety.speedwayevents.pl oraz stacjonarnie w kasie klubu ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz (w budynku administracyjnym, od strony ulicy Marie Curie-Skłodowskiej – od godziny 10:00 do 16:00). W dniu zawodów, 11 maja, kasy na stadionie przy ul. Sportowej 2 będą czynne od 11:00. Bramy obiektu zostaną otwarte dwie godziny później.

Cennik biletów:
Trybuna Główna Normalny – 70 zł
Trybuna Główna Ulgowy – 40 zł
Bilet Normalny (sektor A) – 35 zł
Bilet Normalny (sektor B) – 25 zł
Bilet Ulgowy (sektory A i B) – 15 zł
Program zawodów – 10 zł
Bilet Dziecięcy (do lat 7) – 1 zł

Uwaga: Bilet ulgowy upoważnia do wstępu dzieci i młodzież szkolną w wieku 8-16 lat na podstawie legitymacji szkolnej, kobiety oraz emerytów i rencistów na podstawie ważnej legitymacji. Bilet dziecięcy upoważnia do wstępu na stadion dzieci do lat 7. Nie obowiązuje na Trybunie Głównej.

MetropoliaBydgoska.PL ma do rozdania trzy podwójne wejściówki na LOTOS Mistrzostwa Polski Par Klubowych! Jak je zdobyć? Należy odpowiedzieć na pytanie: Ile tytułów mistrza Polski Par Klubowych zdobyli żużlowcy Polonii Bydgoszcz?

Odpowiedzi należy przesłać na adres: konkurs@metropoliabydgoska.pl, w temacie maila wpisując KONKURS ŻUŻEL. Na zgłoszenia czekamy do jutra (10 maja), do godziny 10:00. Bilety będą do odbioru w kasie na stadionie Polonii.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści