Bydgoszcz
15C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 2km/h ESE
H 15 • L 15
21C
Pt
14C
Sob
18C
Nd
12C
Pon
14C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczGastronomiaWygraj zestaw pysznych pączków na Tłusty Czwartek! [KONKURS]
donuts-268251_1280
18.02.2020 | 09:31

Wygraj zestaw pysznych pączków na Tłusty Czwartek! [KONKURS]

Na zdjęciu: Do wygrania jest aż 20 zestawów świeżutkich pączków!

Fot. wolny dostęp

Już w tym tygodniu Tłusty Czwartek! Z tej okazji Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy wraz z MetropoliaBydgoska.PL organizuje kolejny raz konkurs, w którym można wygrać przepyszne pączki. 

Aby je zdobyć wystarczy wysłać maila o tytule “PĄCZKI” na adres: konkurs@metropoliabydgoska.pl, w którym należy podać swoje imię, nazwisko oraz odpowiedź na zagadnienie konkursowe: „Wymień trzy zawody, w których Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy ma powołane komisje egzaminacyjne mistrzowsko-czeladnicze” oraz polubić fanpage Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy [KLIK]20 pierwszych osób, które wykonają oba zadania, otrzymają po 20 sztuk pączków!

Na odpowiedzi czekamy do środy, 19 lutego, do godziny 12:00. Zwycięzców poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej. .

Nagrody będzie można odebrać w siedzibie Izby (ul. Piotrowskiego 11) 20 lutego – Tłusty Czwartek – w godzinach od 9.00 do 12.00.

Jak pamiętamy, to już trzeci rok z rzędu, kiedy razem z MetropiliaBydgoska.pl organizujemy słodką zabawę. Corocznie kilkanaście osób nagrodzonych słodkościami, po raz pierwszy odwiedza naszą siedzibę Izby. Przy okazji poszukiwania odpowiedzi na pytanie, część uczestników konkursu musi zaznajomić się z działalnością naszej organizacji. Mamy nadzieję, że i w tym roku kolejne osoby poprzez zabawę poznają tajniki rzemiosła.  Z cała pewnością możemy stwierdzić, iż Izba nasza jest największym nauczycielem zawodu w regionie z długoletnim dorobkiem. Właśnie w tym roku możemy pochwalić się okrągłą 120-letnią rocznicą istnienia. To w rzemiośle kształcimy w wielu branżach, bez których nie może funkcjonować współczesna gospodarka w tym branży cukierniczej, która jest jedną z wiodących – mówi Izabela Goślińska, specjalista ds. promocji i przedsiębiorczości Izby

KPIRiP_logoWarto wiedzieć, że Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy od zawsze kształci uczniów poprzez praktykę. – Teoria poparta praktyką, także w cukiernictwie – to cały sens dualnego systemu kształcenia – systemu, który ostatnio zrobił w mediach zawrotną karierę. Niemal wszyscy chcą tak kształcić, bo czas nauki dzielony między szkołę i pracownię mistrza czy konkretną firmę produkcyjną lub usługową okazuje się najlepszym sposobem na zapewnienie ciągłości zatrudnienia i przygotowywania nowych kadr dla gospodarki. A co na to Rzemiosło? Możemy z dumą powiedzieć – dla nas to nic nowego, bo zwyczaj przyjmowania ucznia na naukę zawodu, jest właściwie tak samo długą tradycją jak samo rzemiosło – przekonuje Goślińska. Dodatkowo od 2007 r. Izba prowadzi Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy a w nim rozwijającą się Branżową Szkołę I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy, która kształci właśnie w niezawodnym systemie dualnym przyszłych mistrzów rzemiosła.


Powiązane treści