Wyjątkowe wydarzenie. Z Volvo po winnicach
Dodano: 09.10.2016 | 00:00Na zdjęciu: Liczba biletów na wydarzenie jest ograniczona.
Fot. mat. prasowe
W następny weekend ludzie stawiający na bezpieczeństwo i wysoką jakość będą mogli wziąć udział w wydarzeniu „Z Volvo po winnicach”.
W sobotę, 15 października wydarzenie odbędzie się w salonie Nordic Motor przy ul. Szosa Lubicka 15 w Toruniu. Dzień później impreza przeniesie się do Bydgoszczy, do salonu przy ul. Fordońskiej 307. Początek w obu przypadkach o godzinie 19:00.
W programie między innymi:
– wymiana kontaktów biznesowych,
– spotkanie z winiarzami: Marko Primosiciem z winnicy Primosic (Włochy) oraz z Constantinem Quintem z winnicy Weingut Quint (Niemcy),
– degustacja przystawek autorstwa Łukasza Lofka – szefa kuchni w restauracji Hotelu Filmar,
– prezentacja nowego modelu Volvo S i V 90,
– koncert zespołu muzycznego,
– wręczenie nagród ufundowanych przez sponsorów.
Liczba miejsc jest ograniczona. Bilety w cenie 200 zł można nabywać do wtorku 11 października 2016 r. lub do wyczerpania miejsc. Szczegóły na stronie www.zvolvopowinnicach.pl
- Opowiedz mi Bydgoszcz. Wyjątkowy projekt połączył różne pokolenia mieszkańców - 27 czerwca 2026
- Król strzelców w Zawiszy. Ważny transfer! - 26 czerwca 2026
- Gryf Sicienko zaczyna przypominać Zawiszę. Ogromne wzmocnienia! - 26 czerwca 2026















![Bydgoszcz stolicą klocków! Już w ten weekend North Brick! [KONKURS] 702353775_122163220172973194_3009727311382169258_n](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/05/702353775_122163220172973194_3009727311382169258_n-150x150.jpg)




