Wypadek na Wojska Polskiego. Sprawca był pijany
Dodano: 12.11.2016 | 16:10Na zdjęciu: Na miejscu pojawili się m.in. funkcjonariusze policji.
Fot. wolny dostęp
Dzisiaj, 12 listopada, po południu doszło do wypadku na ul. Wojska Polskiego w Bydgoszczy. Na odcinku drogi między Zielonymi Arkadami a Lidlem, zderzyły się dwa auta.
Informacja o zdarzeniu dotarła do policjantów o godz. 13:50. Na miejsce wysłano funkcjonariuszy. Oprócz nich przyjechało również pogotowie ratunkowe, które zabrało jedną osobę do szpitala. Ranny został kierowca, będący sprawcą wypadku. Okazało się, że był on nietrzeźwy.
Szczegóły zdarzenia ustala policja.



















