Zdjęcia: Marcin Matwiejczuk/Mateusz Gołasz/KM PSP Toruń
We wtorek nad ranem doszło do wypadku na wiadukcie nad autostradą A1. Ucierpiały trzy osoby.
Służby ratownicze zostały wezwane do miejscowości Dźwierzno w gminie Chełmża o godz. 6:52. Doszło tam do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – mazdy i mercedesa.
Na miejsce wezwano policję, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarną z JRG Chełmża, OSP Grzegorz, OSP Zelgno oraz OSP Skąpe.
Poszkodowane zostały trzy osoby, które przewieziono do szpitala. Ruch był utrudniony. Przyczyny i dokładne okoliczności zdarzenia są wyjaśniane.
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026












