Dwa groźne wypadki na drogach. Cztery osoby zabrano do szpitala [ZDJĘCIA]
Dodano: 26.04.2022 | 13:35Na zdjęciu: W Wybczu doszło do zderzenia auta osobowego z dostawczym. Poszkodowane w nim zostały cztery osoby.
Fot. KM PSP Toruń
Do dwóch groźnych wypadków doszło we wtorek (26 kwietnia) na drogach regionu. Poszkodowane w nich zostały w sumie cztery osoby.
Do pierwszego ze zdarzeń doszło tuż przed godziną ósmą w miejscowości Wybcz, gdzie doszło do zderzenia osobowego seata z dostawczym renault. Jak przekazują strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Toruniu, ranne w tym zdarzeniu zostały cztery osoby, które przewieziono do szpitali. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej oraz policjanci, którzy ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.
Do drugiego ze zdarzeń doszło niespełna godzinę później w miejscowości Orle w powiecie grudziądzkim, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: volkswagena i seata. Z informacji, które przekazali grudziądzcy strażacy wynika, że kierowcy pojazdów nie doznali obrażeń, a na czas działania służb, ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.
- Siatkarze BKS-u zaczną sezon na wyjeździe. Spore zmiany w rozgrywkach PLS 1 Ligi - 22 czerwca 2026
- Nowe auta dla kujawsko-pomorskiej policji. Będą służyły do przewozu osób zatrzymanych - 22 czerwca 2026
- Kolejne medale bydgoskich kajakarzy na Mistrzostwach Polski na torze w Brdyujściu [ZDJĘCIA] - 21 czerwca 2026












![Popołudniowa tragedia na drodze krajowej. Kierowca osobówki zginął po zderzeniu z ciężarówką [ZDJĘCIA] 12-05-2026_śmiertelny wypadek DK91 w m. Brzoza Toruńska](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/05/12-05-2026_smiertelny-wypadek-DK91-Brzoza-Torunska_KM-PSP-Torun-150x150.jpg)

![Popołudniowa tragedia na drodze. Kierowca osobówki zginął w wypadku [ZDJĘCIA] 6-03-2026_śmiertelny wypadek w m. Szarnoś](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/03/6-03-2026_smiertelny-wypadek-Szarnos_KM-PSP-Grudziadz-150x150.jpg)









