Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Wyszła z domu i nie powróciła. Policjanci ze Szwederowa prowadzą poszukiwania zaginionej kobiety

Dodano: 20.11.2019 | 12:06

Poszukiwania kobiety prowadzą policjanci z komisariatu na Szwederowie.

Na zdjęciu: Funkcjonariusze opublikowali wizerunek zaginionej Ewy Adamiak.

Fot. Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego

Policjanci z komisariatu na Szwederowie prowadzą poszukiwania Ewy Adamiak. Kobieta od ponad trzech tygodni nie skontaktowała się z najbliższymi.

Jak informują funkcjonariusze, kobieta wyszła ze swojego mieszkania przy ul. Bielickiej 31 października w godzinach 8:30 – 9:00. – Do chwili obecnej nie powróciła do niego, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną – mówią policjanci.

Podano także rysopis zaginionej kobiety. Ma ona ok. 174 cm wzrostu, sylwetka ubita nie gruba, włosy rudo siwe do ramion, proste, twarz owalna, oczy zielone normalnie osadzone, uszy proste przylegające do głowy, nos mały prosty, brak widocznych ubytków w uzębieniu. W chwili zaginięcia poszukiwana ubrana była w kurtkę kroju tuniki 3/4 za pośladki z kapturem koloru szaro metalicznego, spodnie jeansy jasno niebieskie z przetarciami na udach, zwężane do kostki, buty czarne kozaki za kostkę na obcasie (grubym koturnie). Nie posiada telefonu komórkowego, ma przy sobie dowód osobisty.

Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz-Szwederowo pod numerem telefonu 52-525-53-26/ 52-751-52-40 lub 112.

0 0 votes
Article Rating
Wyszła z domu i nie powróciła. Policjanci ze Szwederowa prowadzą poszukiwania zaginionej kobiety
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments