[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Tragiczny wypadek z udziałem ciężarówek na drodze krajowej. Znamy wstępne przyczyny

Dodano: 06.07.2021 | 08:05
wypadek dk 15

Okoliczności tragedii ustalają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Na zdjęciu: Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na DK15 w miejscowości Wrocki.

Fot. KPP Golub-Dobrzyń

Jedna osoba zginęła w tragicznym zderzeniu trzech samochodów, do którego doszło we wtorkowy (6 lipca) poranek na DK15 w miejscowości Wrocki.

Jak informuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, tuż przed godziną 7:30 służby zostały powiadomione o tragicznym w skutkach wypadku na krajowej 15 w powiecie golubsko-dobrzyńskim.

Z informacji przekazanych przez służby dowiadujemy się, że w miejscowości Wrocki doszło do zderzenia trzech samochodów: dwóch ciężarówek i auta osobowego. W wyniku tego wypadku, śmierć na miejscu poniosła jedna osoba – 49-letni kierowca samochodu osobowego. Dodajmy, że to trzeci śmiertelny wypadek w trakcie tych wakacji w województwie kujawsko-pomorskim.

DK15 w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana. Na miejscu pracowały wszystkie służby (policjanci, ratownicy medyczni, jest też pięć zastępów straży pożarnej), a okoliczności tragedii ustalane są przez policjantów pod nadzorem prokuratury.

AKTUALIZACJA: Tuż przed godziną 12:00 policjanci z Golubia-Dobrzynia przedstawili wstępne ustalenia przyczyn wypadku. Wynika z nich, że 49-letni kierujący osobowym volkswagenem mieszkaniec gminy Golub-Dobrzyń, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie czołowo zderzył się z nadjeżdżającym ciężarowym renault.

 

Tragiczny wypadek z udziałem ciężarówek na drodze krajowej. Znamy wstępne przyczyny
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments