Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 6km/h WSW
H 14 • L 13
17C
Sob
12C
Nd
16C
Pon
11C
Wt
11C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleZabrał kluczyki i ukradł samochód. Świadkowie szybko go dogonili
27.04.2016 | 09:01

Zabrał kluczyki i ukradł samochód. Świadkowie szybko go dogonili

26-latek postanowił zakończyć wizytę w barze kradzieżą samochodu.

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali złodzieja po otrzymaniu zgłoszenia.

Fot. archiwum

Do pościgu za złodziejem doszło w poniedziałek w Inowrocławiu. Najpierw świadkowie kradzieży pozbawili mężczyznę łupu, a potem został on ujęty przez policjantów.

W poniedziałek podczas pobytu w jednym z barów w Inowrocławiu 26-latek upatrzył sobie zaparkowany w pobliżu samochód marki Peugeot Partner. Auto należało do jednego z pracowników lokalu. Mężczyzna odwrócił uwagę zebranych osób, zabrał kluczyki i ukradł peugeota. Świadkowie natychmiast zauważyli odjeżdżający samochód i gdy ten zatrzymał się na chwilę, doskoczyli do pojazdu i odzyskali kluczyki, a złodziej musiał ratować się ucieczką.

O zdarzeniu poinformowana została policja. Mundurowi zauważyli sprawcę na jednej z ulic i po krótkim pościgu zatrzymali go. Inowrocławianin był nietrzeźwy, a w czasie przeszukania okazało się, że ma przy sobie woreczek ekstazy. Mężczyzna trafił do aresztu i we wtorek usłyszał zarzuty: kradzieży z włamaniem do samochodu, kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Powiązane treści