Bydgoszcz
16C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H 18 • L 14
19C
Sr
20C
Czw
23C
Pt
23C
Sob
23C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleZaginęła 45-latka. Miała zostać w domu na święta, ale rodzina nie ma z nią kontaktu
marlena frank, zaginiona - kpp chełmno
21.12.2018 | 11:32

Zaginęła 45-latka. Miała zostać w domu na święta, ale rodzina nie ma z nią kontaktu

Na zdjęciu: Poszukiwana jest Marlena Frank.

Fot. KPP Chełmno

Policjanci poszukują 45-letniej Marleny Frank. Wszystkie osoby mogące pomóc proszone są o kontakt z dyżurnym komendy w Chełmnie.

19 grudnia o godzinie 12:40 policjanci przyjęli zawiadomienie o zaginięciu kobiety zamieszkałej w Holandii. Według oświadczenia rodziny Marleny Frank przyjechała do Polski na urlop z zamiarem pozostania na święta. Zaginiona po raz ostatni widziana była 15 grudnia na ul. Szosa Lubicka w Toruniu. Między godz. 9:00 a 10:00 wraz ze swoim partnerem narodowości holenderskiej miała odjechać w kierunku Zakopanego lub Szczecina.

Para poruszała się pojazdem marki Audi A6, koloru srebrnego na holenderskich numerach rejestracyjnych. Od tamtej chwili zarówno z zaginioną, jak i jej partnerem nie można nawiązać kontaktu telefonicznego.  45-latka posiada obywatelstwo holenderskie i od 25 lat przebywa na stałe w Holandii. Według oświadczenia rodziny, w chwili zaginięcia ubrana była w spodnie koloru ciemnego, ciemną kurtkę i kozaki. 45-latka ma niebieskie oczy i włosy koloru jasnego.

Policjanci prowadzą czynności poszukiwawcze. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu Marleny Frank proszą o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie – numer alarmowy 112.


Powiązane treści