[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zakupy w bydgoskich Biedronkach zrobisz online

Dodano: 23.04.2020 | 11:56

Na zdjęciu: Zakupy w Biedronce można zrobić online.

Fot. wikipedia

Bydgoszcz dołączyła do miast, w których klienci marketów Biedronka mogą robić zakupy online. Usługa działa od środy, 22 kwietnia.

System działa w oparciu o aplikację Glovo. Program ruszył pilotażowo przed dwoma tygodniami, a w środę dołączyły do niego kolejne miasta – Płock, Rzeszów, Toruń, Olsztyn, Lublin i Bydgoszcz. Oferta dostępna przez aplikację bazuje na asortymencie około 1500 produktów najczęściej kupowanych przez klientów Biedronki, które są dostępne w tych samych cenach co w sklepach stacjonarnych.

Po naszych pierwszych doświadczeniach we współpracy z Glovo wiemy, że zakupy online to usługa, której w tej chwili poszukuje coraz większa liczba klientów Biedronki. Ta współpraca zapewnia możliwość dotarcia do naszych klientów nowymi drogami, nie wpływając na komfort zakupowy naszych klientów w sklepach – mówi Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka

Zamówienia złożone w sześciu nowych miastach będą obsługiwane w sumie przez 53 sklepy, w których produkty starannie skompletują eksperci sieci. Będą dostarczane przez kurierów Glovo od godz. 10 do 22:30, w ciągu godziny od dokonania zamówienia w sposób umożliwiający brak kontaktu osobistego.  W zależności od pory dnia i lokalizacji w okresach większej liczby zamówień czas oczekiwania na dostawę może się nieznacznie wydłużyć. Cena jednorazowej dostawy oferowanej przez Glovo wynosi 9,99 zł. Nie ma konkretnych limitów wagowych, jednak waga zakupów nie powinna przekraczać fizycznych możliwości dostawcy.

Zakupy online zrobisz też m.in. na Foodex24.pl.

ZOBACZ TEŻ: Paypal – szybki i bezpieczny rodzaj płatności online

Zakupy w bydgoskich Biedronkach zrobisz online
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments