[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zawisza Bydgoszcz bez trenera! Odchodzi także jego asystent

Dodano: 17.01.2021 | 16:24

Na zdjęciu: Przemysław Dachtera prowadził zespół Zawiszy od października 2019 roku. Sam jest wychowankiem niebiesko-czarnych.

Fot. Szymon Fiałkowski

Przemysław Dachtera nie jest już szkoleniowcem zespołu Zawiszy Bydgoszcz. Władze klubu podjęły decyzję o zakończeniu współpracy zarówno z nim, jak i asystentem Sławomirem Bigalkem.

O swojej decyzji zarząd klubu poinformował niespodziewanie w niedzielne popołudnie. Jak wynika z pierwszego, lakonicznego komunikatu, także w niedzielę zapadła decyzja o rozstaniu z duetem Dachtera – Bigalke. „Zarząd pragnie podziękować obu trenerom za trud włożony w odbudowę Zawiszy oraz życzyń powodzenia w dalszej pracy” – czytamy w oświadczeniu zarządu Zawiszy.

Przemysław Dachtera pełnił funkcję pierwszego trenera niebiesko-czarnych od końcówki października 2019 roku. Zastąpił wówczas na stanowisku szkoleniowca Jacka Łukomskiego. W obecnym sezonie zawiszanie są liderem rozgrywek IV ligi po rozegraniu 17 kolejek. Mają w dorobku 39 punktów i o trzy wyprzedzają obecnie ekipy z Włocławka – Włocłavię oraz Lidera.

Nazwisko nowego szkoleniowca Zawiszy mamy poznać w najbliższych dniach.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments