Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Jedenaście klubów z licencją na grę w III lidze. Wśród nich jest bydgoski Zawisza

Dodano: 01.06.2022 | 13:40

Na zdjęciu: Zawisza Bydgoszcz otrzymał licencję na grę w przyszłym sezonie w rozgrywkach III ligi.

Fot. Archiwum

Jedenaście klubów otrzymało licencję na grę w sezonie 2022/2023 w rozgrywkach grupy II piłkarskiej trzeciej ligi. W tym gronie jest bydgoski Zawisza.

Klub z Gdańskiej 163 w środowym (1 czerwca) komunikacie poinformował o otrzymaniu bezwarunkowej licencji do gry w rozgrywkach III ligi w sezonie 2022/2023. Oprócz Zawiszy, taką licencję otrzymał z naszego regionu jeszcze klub z Grudziądza, a oprócz nich także Kotwica Kołobrzeg, Pogoń II Szczecin, Pogoń Nowe Skalmierzyce, Polonia Środa Wielkopolska, Błękitni Stargard, Stolem Gniewino, KP Starogard Gdański, Bałtyk Gdynia i Jarota Jarocin.

Licencje w nadzorze infrastrukturalnym przyznano czterem klubom: GKS-owi Przodkowo, Bałtykowi Koszalin, Świtowi Skolwin/Szczecin i Kluczevii Stargard. Nie podjęto natomiast decyzji w sprawie Sokoła Kleczew i Unii Janikowo. Oba kluby otrzymały wezwanie, aby do najbliższego poniedziałku (6 czerwca) przekazały uzupełniające dokumenty.

Procedurę licencyjną dla klubów w tym sezonie grupy II III ligi prowadzi Zachodniopomorski ZPN. W skład komisji wchodzą przedstawiciele wszystkich związków (Zachodniopomorskiego, Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego i Wielkopolskiego), których kluby uczestniczą w rozgrywkach tego szczebla.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments