Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZawisza nadrobił zaległości. „Niebiesko-Czarni” zatrzymali Cyklon
Zawisza Bydgoszcz
14.11.2018 | 19:20

Zawisza nadrobił zaległości. „Niebiesko-Czarni” zatrzymali Cyklon

Na zdjęciu: Jednym ze strzelców bramek dla Zawiszy był Patryk Straszewski.

W zaległym meczu 11. kolejki klasy okręgowej SP Zawisza pokonał na wyjeździe Cyklon Kończewice.

Podopieczni Jacka Łukomskiego zmierzyli się z zajmującą piąte miejsce w tabeli drużyną Cyklonu dopiero dziś (14 listopada), ponieważ w pierwotnym terminie – 20 października – pojedynek został odwołany ze względu na niedyspozycję zdrowotną zawodników z Kończewic.

Mecz, który rozpoczął się o godzinie 14:00, zakończył się wygraną gości. Zawisza szybko zdobył pierwszą bramkę – w 7. minucie bramkarza Cyklonu pokonał Patryk Kozłowski. W 18. minucie gry drugiego gola dla „Niebiesko-Czarnych” strzelił Patryk Straszewski. Rezultat utrzymał się już do ostatniego gwizdka. Zawisza wciąż prowadzi w tabeli grupy I kujawsko-pomorskiej klasy okręgowej z 33 punktami na koncie. Drugi Mustang Ostaszewo traci do bydgoskiego zespołu cztery punkty.

SP Zawisza Bydgoszcz 2:0 Cyklon Kończewice
Patryk Kozłowski 7, Patryk Straszewski 18

Wyjściowy skład SP Zawisza: Stypczyński – Zniszczol, Witucki, Stoppel, Cielasiński – Kanik, Deresiewicz, Wiśniewski, Brzeziński – Kozłowski, Straszewski

W najbliższą sobotę, w kolejnym meczu ligowym SP zmierzy się w Więcborku z miejscowym Gromem. Początek meczu o godzinie 13:00.