Zderzenie porsche i jaguara na drodze wojewódzkiej. Jedna osoba ranna [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: KPP Radziejów
Już wiadomo, że o wymiarze kary dla sprawcy zdarzenia zdecyduje sąd, bo policjanci już podjęli decyzję o skierowaniu właśnie na wokandę tej sprawy ze wszystkimi ustaleniami.
W poniedziałkowe, 15 grudnia popołudnie, mundurowi z radziejowskiej komendy zadysponowani zostali na odcinek drogi wojewódzkiej 267 w miejscowości Samszyce (gm. Osięciny, pow. radziejowski), gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe: porsche i jaguar.
Jak wynika z ustaleń policjantów, do zdarzenia doszło w momencie, gdy kierujący porsche 68-latek jechał drogą wojewódzką 267 i wykonywał manewr skrętu w lewo w kierunku Topólki. Jednak w trakcie tego manewru uderzył w prawidłowo jadący samochód marki jaguar. – Nasze ustalenia pokazały, że kierowca porsche naruszył przepisy ruchu drogowego, wykonując nieprawidłowy manewr skrętu – relacjonują policjanci.
68-letniego kierowcę porsche zabrano następnie do szpitala na szczegółowe badania, wiadomo, że zarówno on, jak i kierujący jaguarem w momencie zdarzenia byli trzeźwi. Funkcjonariusze wszystkie materiały sprawy przekazali już do sądu, który będzie decydował o wymiarze kary.
- Pawełczak na podium turnieju SGP2 w Łodzi. Kuriozalny przebieg finału - 2 sierpnia 2026
- Byli gracze Zawiszy z nowymi klubami. Będą występować w niższej klasie rozgrywkowej - 1 sierpnia 2026
- Nawoływał do zabicia policjantów i członków rodzin. Namierzyli go bydgoscy spece od cyberprzestępczości - 31 lipca 2026






![Przyczepa ciężarówki przewróciła się na auto osobowe. Jedna osoba ranna [ZDJĘCIA] 11-06-2026_wypadek Strzygi_KPP Brodnica-1](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/06/11-06-2026_wypadek-Strzygi_KPP-Brodnica-1-150x150.jpg)


![Nocny wypadek koło Bydgoszczy. Jedna osoba ranna [ZDJĘCIA] 11-07-2026_wypadek Brzoza_OSP Nowa Wieś Wielka](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/07/11-07-2026_wypadek-Brzoza_OSP-Nowa-Wies-Wielka-150x150.jpg)
