Bydgoszcz
14C
Opady
82% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 15 • L 13
10C
Nd
14C
Pon
16C
Wt
16C
Sr
15C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleZderzenie trzech samochodów na Szwederowie. Jedna osoba trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]
wypadek, brzozowa - st (3)
12.10.2019 | 17:31

Zderzenie trzech samochodów na Szwederowie. Jedna osoba trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Do wypadku doszło na skrzyżowaniu Brzozowej i Bielickiej.

Fot. Sebastian Torzewski

W sobotę po południu doszło do wypadku na Szwederowie. W zderzeniu trzech samochodów osobowych ucierpiała jedna osoba.

Służby ratownicze zostały powiadomione o wypadku po godz. 16:00. Na skrzyżowaniu ulic Bielickiej i Brzozowej doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych – volkswagena golfa gti, toyoty yaris i BMW. Na razie nie są znane przyczyny wypadku. Jego efekty najbardziej widoczne są na golfie, który ma zniszczony cały przód pojazdu. W lewy bok uderzony został yaris i właśnie kierowca tego pojazdu został przez pogotowie ratunkowe zawieziony do szpitala. Pozostałym podróżującym nic się nie stało.

Na miejscu pracują strażacy i policjanci. Jest też obecna pomoc drogowa. W związku z tym występują utrudnienia w ruchu, aczkolwiek w pobliżu skrzyżowania nie tworzą się korki. Ruch odbywa się z wykorzystaniem zatoki autobusowej. Jako alternatywę kierowcy mogą wybrać podróż ulicami Piękną i Solskiego lub – w przypadku ruchu osiedlowego – ulicą Czackiego.

Utrudnienia mogą wystąpić na liniach 64, 69 i 89 zmierzających w stronę ronda Kujawskiego. Ich przystanek jest obecnie zajęty przez pojazdy biorące udział w zdarzeniu oraz służby ratownicze.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści