Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zespół Dżem wystąpi w Bydgoszczy. Wygraj bilety na ich koncert! [KONKURS]

Dodano: 14.12.2022 | 09:48

Na zdjęciu: Koncert zespołu Dżem w Bydgoszczy odbędzie się 26 lutego 2023 r. o godz. 18:30 w Hali Immobile Łuczniczka.

Fot. nadesłane

W lutym przyszłego roku w Bydgoszczy odbędzie się niezwykły koncert. Na scenie rozstawionej w Hali Immobile Łuczniczka wystąpi zespół Dżem! Mamy dla Was bilety na to wydarzenie. 

Czerwony jak cegła, Whisky i Sen o Victorii to jedne z największych przebojów legendarnej grupy Dżem, która wykonuje muzykę rockowo-bluesową z elementami folka, reggae i hard rocka. W ciągu 50 lat swojej obecności na muzycznej scenie i w świadomości trzech pokoleń odbiorców i fanów, zespół wydał ponad 30 płyt studyjnych i koncertowych, z których wiele uzyskało status złotych, platynowych i wielokrotnie platynowych.  Zespół występował na chyba wszystkich większych i większości mniejszych festiwali w Polsce. Artyści wyjeżdżali nie tylko do krajów Europy, ale i Ameryki Północnej, a nawet Azji.

Obecny skład Dżemu to grający od początku Adam Otręba, Beno Otręba, Jurek Styczyński oraz solista Maciek Balcar, Zbyszek Szczerbiński, Janusz Borzucki i duch Ryśka Riedla, który jest wszechobecny na koncercie.

Koncert zespołu Dżem w Bydgoszczy odbędzie się 26 lutego 2023 r. o godz. 18:30 w Hali Immobile Łuczniczka.

Bilety na to wydarzenie można kupić TUTAJ 

KONKURS

Specjalnie dla naszych czytelników wraz z organizatorem wydarzenia mamy dla Was bilety na ten koncert! Aby zdobyć podwójną wejściówkę należy wysłać e-maila na adres: konkurs@metropoliabydgoska.pl i wpisać w tytule „DŻEM”, a w treści wiadomości podać swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie konkursowe: Który utwór zespołu Dżem lubisz najbardziej i dlaczego?

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli, 18 grudnia, do godz. 20:00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się w wiadomości zwrotnej wysyłanej następnego dnia.