Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zgon w centrum miasta. Z powodu zatrucia

Dodano: 04.03.2017 | 19:05

Do zdarzenia doszło w sobotni poranek.

Na zdjęciu: Kobiety nie udało się uratować.

Fot. archiwum

Starsza kobieta to kolejna ofiara tlenku węgla. Bydgoszczanka zmarła przebywając w łazience.

ZOBACZ TEŻ: Cichy zabójca powstrzymany. Pięć osób trafiło do szpitala

Do zdarzenia doszło w jednym z budynków przy ulicy Gdańskiej. Straż pożarna pojawiła się w nim w sobotni poranek, około godziny 6:00. Funkcjonariusze zostali wezwani przez rodzinę kobiety, która zamknęła się w łazience. Nie można się było z nią skontaktować przez dłuższy czas.

Strażacy pojawili się na miejscu bardzo szybko. Wyważyli drzwi, lecz niestety na pomoc był już za późno. Na miejsce wezwano lekarza, który stwierdził zgon kobiety.

 

Justyna Torzewska