Bydgoszcz
4C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 6 • L 2
17C
Nd
18C
Pon
22C
Wt
22C
Sr
22C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaZielone Arkady robią prezent na Walentynki. Do zdobycia wyjątkowe skarpety
a596c896cf5c6f4c5f307173b7b92c18
11.02.2020 | 14:29

Zielone Arkady robią prezent na Walentynki. Do zdobycia wyjątkowe skarpety

Na zdjęciu: Zielone Arkady przygotowały dla klientów walentynkowe skarpety.

Fot. mat. prasowe

Zbliża się Święto Zakochanych. Choć wypada ono w lutym, jest to jeden z najgorętszych dni w roku. Aby podgrzać atmosferę miłości, Zielone Arkady przygotowały specjalną akcję, w ramach której klienci będą mogli otrzymać walentynkowe skarpety.

Warto zadbać, aby w lutym ciepło nam było nie tylko na sercu. Jak powszechnie wiadomo – skarpet nigdy za wiele. Zwłaszcza tych kolorowych i w ciekawe wzory. Z okazji Święta Zakochanych Zielone Arkady przygotowały dla klientów pełną ciepła akcję, w ramach której klienci otrzymają walentynkowe skarpety.

Walentynki to idealny pretekst, aby zdobyć się na miły gest względem bliskich nam osób. Nasi klienci są dla nas ważni, dlatego chcemy nagrodzić ich i wywołać uśmiech na ich twarzach – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

Aby odebrać walentynkowe skarpety, wystarczy zrobić zakupy za co najmniej 100 zł (na jednym dowodzie zakupu) w dniach 10-14 lutego i zgłosić się do Punktu Informacji po odbiór nagrody. Warto się spieszyć, bo ich liczba jest ograniczona, a każdy z klientów może odebrać tylko jedną parę.

Akcja odbędzie się w dniach 10-14 lutego. Szczegółowy regulamin jest dostępny w punkcie wydawania nagród, który znajduje się w Punkcie Informacji na poziomie 0.

Czytaj także: Nowa piekarnia w Zielonych Arkadach!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści