Bydgoszcz
31C
Słonecznie
33% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSE
H 31 • L 30
28C
Sob
27C
Nd
28C
Pon
25C
Wt
25C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeZmiany na rondzie Kujawskim. Kolejne jezdnie otwarte [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Szymon Fiałkowski

W środowe (7 kwietnia) popołudnie wprowadzono zmiany w organizacji ruchu na rondzie Kujawskim. 

Udostępnione dla kierowców zostały południowa jezdnia ul. Solskiego (w kierunku ronda Kujawskiego), ul. Kujawska – na odcinku od ronda Kujawskiego do ronda Inowrocławskiego oraz ul. Chołoniewskiego od strony południowej (kierunek od ul. Konopnickiej).

Uruchomiono również docelowy przystanek autobusowy na Kujawskiej, na wysokości ul. Lwowskiej, jednakże nadal zamknięta jest zachodnia jezdnia Kujawskiej pomiędzy rondami: Bernardyńskim i Kujawskim oraz fragment ul. Konopnickiej.

Zobaczcie zdjęcia ze zmian w organizacji ruchu na Kujawskiej.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nemesis
nemesis
2 miesięcy temu

a te fotki to jakiś zapas z zeszłego roku? po co to wstawiacie ? bo nie ma aktualnych? wstyd i żenada takie bezwartościowe coś rzucać jako ilustrację nie wiadomo do czego przypiąć czy przyłatać….

🐴 bez wozu
🐴 bez wozu
2 miesięcy temu

Periodyk żenujący to i fotki stare

Leszek
Leszek
1 miesiąc temu

Oznakowanie ul.Sierocej to chyba jakieś nieporozumienie, odcinek od ul.Lenartowicza do ul.Chołoniewskiego jest jedno czy dwukierunkowy.Na skrzyżowaniu ul.Sierocej z ul.Chołoniewskiego znak C-4 za skrzyżowaniem brak znaku B-2.Co pozwala jadącym ul.Chołoniewskiego z obu kierunków od ul.Solskiego i ul.Traugutta skręcić w ul.Sierocą Na skrzyżowaniu ul.Herberta z ul.Sierocą znak C-2 co jednoznacznie sugeruje wjazd na ulicę jednokierunkową jaką była dotychczas. Panowie z ZDMiKP czy Waszym zdaniem wszystko jest ok? O stanie nawierzchni na tej ulicy nawet nie wspomnę.

Powiązane treści