Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zmiany w komunikacji podmiejskiej. Dwie linie jadące przez gminę Osielsko wracają na stałe trasy

Dodano: 08.12.2020 | 11:21

Na zdjęciu: Linia 98 kursuje trasą objazdową z pętli Przylesie przez Pod Skarpą, Osielsko, Żołędowo, Maksymilianowo i Bożenkowo.

Fot. Jakub Soboczyński

Od czwartku, 10 grudnia autobusy dwóch linii międzygminnych kursujących przez gminę Osielsko powracają na swoje stałe trasy.

Jak przekazuje gmina Osielsko, za dwa dni na swoje stałe trasy powrócą kursy linii 94 i 98. Linia 94, w wariancie kursującym przez Maksymilianowo, nie będzie już kursować trasą objazdową przez ulice Polną, lecz powróci na wyremontowaną ulicę Jagodową. Linia 98 wróci natomiast na stałą trasę, poprowadzoną przez ulicę Leśną (od maja była ona zamknięta dla ruchu z uwagi na przebudowę odcinka pomiędzy ulicą Centralną a Topolową).

Gmina dodaje, że dodatkowo na ulicy Centralnej za Leśną pojawi się nowy przystanek, który zastąpi dotychczas istniejące przystanki: Osielsko/Lipowa, na którym zatrzymywał się autobus linii nr 98 oraz przystanek Osielsko/Leśna, który dotychczas znajdował się przy wylocie ul. Lipowej w Centralną (na nim zatrzymywał się natomiast autobus linii nr 93).

leśna przystanki

0 0 votes
Article Rating
Błażej Bembnista
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments