Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 5 • L 3
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
2C
Nd
0C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaZmiany w komunikacji podmiejskiej. Dwie linie jadące przez gminę Osielsko wracają na stałe trasy
Autobus - linia międzygminna 98 - kierunek Przylesie (przez Bożenkowo)_ JS-1
08.12.2020 | 11:21

Zmiany w komunikacji podmiejskiej. Dwie linie jadące przez gminę Osielsko wracają na stałe trasy

Na zdjęciu: Linia 98 kursuje trasą objazdową z pętli Przylesie przez Pod Skarpą, Osielsko, Żołędowo, Maksymilianowo i Bożenkowo.

Fot. Jakub Soboczyński

Od czwartku, 10 grudnia autobusy dwóch linii międzygminnych kursujących przez gminę Osielsko powracają na swoje stałe trasy.

Jak przekazuje gmina Osielsko, za dwa dni na swoje stałe trasy powrócą kursy linii 94 i 98. Linia 94, w wariancie kursującym przez Maksymilianowo, nie będzie już kursować trasą objazdową przez ulice Polną, lecz powróci na wyremontowaną ulicę Jagodową. Linia 98 wróci natomiast na stałą trasę, poprowadzoną przez ulicę Leśną (od maja była ona zamknięta dla ruchu z uwagi na przebudowę odcinka pomiędzy ulicą Centralną a Topolową).

Gmina dodaje, że dodatkowo na ulicy Centralnej za Leśną pojawi się nowy przystanek, który zastąpi dotychczas istniejące przystanki: Osielsko/Lipowa, na którym zatrzymywał się autobus linii nr 98 oraz przystanek Osielsko/Leśna, który dotychczas znajdował się przy wylocie ul. Lipowej w Centralną (na nim zatrzymywał się natomiast autobus linii nr 93).

leśna przystanki

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści