Bydgoszcz
30C
Słonecznie
34% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 31 • L 28
24C
Nd
21C
Pon
19C
Wt
26C
Sr
27C
Czw
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaZmiany w organizacji ruchu na ul. Fordońskiej. Od piątku przez pół roku
outlet_center_bydgoszcz_002
23.10.2017 | 14:37

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Fordońskiej. Od piątku przez pół roku

Czasowa organizacja ruchu potrwa ok. sześciu miesięcy.

Na zdjęciu: Zmiany w organizacji ruchu na ul. Fordońskiej – Inflanckiej – Pilickiej potrwają prawie pół roku

Fot. Mat. prasowe inwestora

W nocy z czwartku na piątek (z 26.10. na 27.10), wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu w związku z przebudową układu drogowego w rejonie ulic Fordońskiej, Inflanckiej i Pilickiej.

Dla ruchu kołowego, zamknięta zostanie ul. Inflancka (na odcinku od ul. Fordońskiej do posesji firmy Abramczyk). Na ul. Fordońskiej zostaną zamknięte dla ruchu kołowego (poza pojazdami budowy) pasy wyłączenia dla prawoskrętu i lewoskrętu w ul. Inflancką. Dojazd do ul. Pilickiej będzie możliwy poprzez ul. Łowicką od strony ul. Więcka oraz poprzez ul. Niewiteckiego.

Od strony wschodniej (z Fordonu) dojazd będzie umożliwiony jedynie ul. Fordońską, Rejewskiego i oznakowanym (czasową organizacją ruchu) węzłem drogowym dla relacji zawracającej do ul. Fordońskiej w kierunku wschodnim. Ulica Pilicka również będzie zamknięta od wjazdu do DB Schenker do ul. Inflanckiej. Na zamknięte odcinki ulicy Inflanckiej i Pilickiej będą mogły wjeżdżać jedynie pojazdy budowy. Wyjazd z ul. Pilickiej będzie możliwy na zasadzie prawoskrętu dla pojazdów ciężarowych w ul. Fordońską z drogi wewnętrznej koło sklepu Black-Red–White (zlokalizowanej vis a vis ul. Traktorzystów). Wjazd na drogę wewnętrzną od ul. Fordońskiej będzie uniemożliwiony.

Prace potrwają około sześciu miesięcy. Związane są z budową Outlet Center.


Powiązane treści