Bydgoszcz
18C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 1km/h ESE
H 22 • L 17
29C
Nd
27C
Pon
27C
Wt
24C
Sr
24C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZnamy cały terminarz IV ligi. Znowu derby na początek!
7-03-2020_ Puchar Polski KPZPN, 1-8 finału_ Chemik Moderator Bydgoszcz - SP Zawisza Bydgoszcz - SF (14)
09.07.2020 | 18:03

Znamy cały terminarz IV ligi. Znowu derby na początek!

Na zdjęciu: Piłkarze Chemika i Zawiszy grali ze sobą w ostatnim meczu przed wybuchem epiemii.

Fot. Szymon Fiałkowski

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek IV ligi. Rozgrywki ponownie mają rozpocząć się od meczu Zawiszy z Chemikiem Moderatorem.

W 1. kolejce sezonu 2019/2020 Chemik Moderator miał podejmować Zawiszę, ale z uwagi na niewystarczający czas na organizację spotkania mecz odbył się kilka tygodni później. Te same zespoły zmierzyły się na otwarcie piłkarskiej wiosny w Okręgowym Pucharze Polski i również one miały zainaugurować ligową wiosnę, ale do ostatniego z tych meczów nie doszło z powodu wybuchu epidemii koronawirusa i zawieszenia rozgrywek. Teraz ponownie – tym razem już na Gdańskiej – obie drużyny mają zmierzyć się na rozpoczęcie rozgrywek.

Jesienne rozgrywki potrwają do 21-22 listopada. Dwie kolejki zostaną dograne na wiosnę.

Kolejka 1, 1-2 sierpnia
Kujawianka Izbica Kujawska – Włocłavia Włocławek
Legia Chełmża – Cuiavia Inowrocław
Pogoń Mogilno – Sparta Brodnica
BKS Bydgoszcz – Piast Złotniki Kujawskie
Unia Gniewkowo – Chełminianka Chełmno
Wda Świecie  – Lech Rypin
Sportis Łochowo – KS Brzoza
Zawisza Bydgoszcz – Chemik Bydgoszcz
Kujawiak Kowal – Start Pruszcz
Lider Włocławek – Orlęta Aleksandrów Kujawski

Kolejka 2, 8-9 sierpnia
Włocłavia Włocławek – Orlęta Aleksandrów Kujawski
Start Pruszcz – Lider Włocławek
Chemik Bydgoszcz – Kujawiak Kowal
KS Brzoza – Zawisza Bydgoszcz
Lech Rypin – Sportis Łochowo
Chełminianka Chełmno – Wda Świecie
Piast Złotniki Kujawskie – Unia Gniewkowo
Sparta Brodnica – BKS Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław – Pogoń Mogilno
Kujawianka Izbica Kujawska – Legia Chełmża

Kolejka 3, 15-16 sierpnia
Legia Chełmża – Włocłavia Włocławek
Pogoń Mogilno – Kujawianka Izbica Kujawska
BKS Bydgoszcz – Cuiavia Inowrocław
Unia Gniewkowo – Sparta Brodnica
Wda Świecie – Piast Złotniki Kujawskie
Sportis Łochowo – Chełminianka Chełmno
Zawisza Bydgoszcz – Lech Rypin
Kujawiak Kowal – KS Brzoza
Lider Włocławek – Chemik Bydgoszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski – Start Pruszcz

Kolejka 4, 22-23 sierpnia
Włocłavia Włocławek – Start Pruszcz
Chemik Bydgoszcz – Orlęta Aleksandrów Kujawski
KS Brzoza – Lider Włocławek
Lech Rypin – Kujawiak Kowal
Chełminianka Chełmno – Zawisza Bydgoszcz
Piast Złotniki Kujawskie – Sportis Łochowo
Sparta Brodnica – Wda Świecie
Cuiavia Inowrocław – Unia Gniewkowo
Kujawianka Izbica Kujawska – BKS Bydgoszcz
Legia Chełmża – Pogoń Mogilno

Kolejka 5,  29-30 sierpnia
Pogoń Mogilno – Włocłavia Włocławek
BKS Bydgoszcz – Legia Chełmża
Unia Gniewkowo – Kujawianka Izbica Kujawska
Wda Świecie – Cuiavia Inowrocław
Sportis Łochowo – Sparta Brodnica
Zawisza Bydgoszcz – Piast Złotniki Kujawskie
Kujawiak Kowal – Chełminianka Chełmno
Lider Włocławek – Lech Rypin
Orlęta Aleksandrów Kujawski – KS Brzoza
Start Pruszcz – Chemik Bydgoszcz

Kolejka 6, 5-6 września
Włocłavia Włocławek – Chemik Bydgoszcz
KS Brzoza – Start Pruszcz
Lech Rypin – Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chełminianka Chełmno – Lider Włocławek
Piast Złotniki Kujawskie – Kujawiak Kowal
Sparta Brodnica – Zawisza Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław – Sportis Łochowo
Kujawianka Izbica Kujawska – Wda Świecie
Legia Chełmża – Unia Gniewkowo
Pogoń Mogilno – BKS Bydgoszcz

Kolejka 7, 12-13 września
BKS Bydgoszcz – Włocłavia Włocławek
Unia Gniewkowo – Pogoń Mogilno
Wda Świecie – Legia Chełmża
Sportis Łochowo – Kujawianka Izbica Kujawska
Zawisza Bydgoszcz – Cuiavia Inowrocław
Kujawiak Kowal – Sparta Brodnica
Lider Włocławek – Piast Złotniki Kujawskie
Orlęta Aleksandrów Kujawski – Chełminianka Chełmno
Start Pruszcz – Lech Rypin
Chemik Bydgoszcz- KS Brzoza

Kolejka 8, 19-20 września
Włocłavia Włocławek – KS Brzoza
Lech Rypin – Chemik Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno – Start Pruszcz
Piast Złotniki Kujawskie – Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sparta Brodnica – Lider Włocławek
Cuiavia Inowrocław – Kujawiak Kowal
Kujawianka Izbica Kujawska – Zawisza Bydgoszcz
Legia Chełmża – Sportis Łochowo
Pogoń Mogilno – Wda Świecie
BKS Bydgoszcz – Unia Gniewkowo

Kolejka 9, 26-27 września
Unia Gniewkowo – Włocłavia Włocławek
Wda Świecie – BKS Bydgoszcz
Sportis Łochowo – Pogoń Mogilno
Zawisza Bydgoszcz – Legia Chełmża
Kujawiak Kowal – Kujawianka Izbica Kujawska
Lider Włocławek – Cuiavia Inowrocław
Orlęta Aleksandrów Kujawski – Sparta Brodnica
Start Pruszcz – Piast Złotniki Kujawskie
Chemik Bydgoszcz – Chełminianka Chełmno
KS Brzoza – Lech Rypin

Kolejka 10, 3-4 października
Włocłavia Włocławek – Lech Rypin
Chełminianka Chełmno – KS Brzoza
Piast Złotniki Kujawskie – Chemik Bydgoszcz
Sparta Brodnica – Start Pruszcz
Cuiavia Inowrocław – Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska – Lider Włocławek
Legia Chełmża – Kujawiak Kowal
Pogoń Mogilno – Zawisza Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz – Sportis Łochowo
Unia Gniewkowo – Wda Świecie

Kolejka 11, 10-11 października
Wda Świecie – Włocłavia Włocławek
Sportis Łochowo – Unia Gniewkowo
Zawisza Bydgoszcz – BKS Bydgoszcz
Kujawiak Kowal – Pogoń Mogilno
Lider Włocławek – Legia Chełmża
Orlęta Aleksandrów Kujawski – Kujawianka Izbica Kujawska
Start Pruszcz – Cuiavia Inowrocław
Chemik Bydgoszcz – Sparta Brodnica
KS Brzoza – Piast Złotniki Kujawskie
Lech Rypin – Chełminianka Chełmno

Kolejka 12, 17-18 października
Włocłavia Włocławek – Chełminianka Chełmno
Piast Złotniki Kujawskie – Lech Rypin
Sparta Brodnica – KS Brzoza
Cuiavia Inowrocław – Chemik Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska -Start Pruszcz
Legia Chełmża – Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pogoń Mogilno – Lider Włocławek
BKS Bydgoszcz – Kujawiak Kowal
Unia Gniewkowo – Zawisza Bydgoszcz
Wda Świecie – Sportis Łochowo

Kolejka 13, 24-25 października
Sportis Łochowo – Włocłavia Włocławek
Zawisza Bydgoszcz – Wda Świecie
Kujawiak Kowal – Unia Gniewkowo
Lider Włocławek – BKS Bydgoszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski – Pogoń Mogilno
Start Pruszcz – Legia Chełmża
Chemik Bydgoszcz – Kujawianka Izbica Kujawska
KS Brzoza – Cuiavia Inowrocław
Lech Rypin – Sparta Brodnica
Chełminianka Chełmno – Piast Złotniki Kujawskie

Kolejka 14, 31 października
Włocłavia Włocławek – Piast Złotniki Kujawskie
Sparta Brodnica – Chełminianka Chełmno
Cuiavia Inowrocław – Lech Rypin
Kujawianka Izbica Kujawska – KS Brzoza
Legia Chełmża – Chemik Bydgoszcz
Pogoń Mogilno – Start Pruszcz
BKS Bydgoszcz – Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Gniewkowo – Lider Włocławek
Wda Świecie – Kujawiak Kowal
Sportis Łochowo – Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 15, 7-8 listopada
Zawisza Bydgoszcz – Włocłavia Włocławek
Kujawiak Kowal – Sportis Łochowo
Lider Włocławek – Wda Świecie
Orlęta Aleksandrów Kujawski – Unia Gniewkowo
Start Pruszcz – BKS Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz -Pogoń Mogilno
KS Brzoza – Legia Chełmża
Lech Rypin – Kujawianka Izbica Kujawska
Chełminianka Chełmno – Cuiavia Inowrocław
Piast Złotniki Kujawskie – Sparta Brodnica

Kolejka 16, 14-15 listopada
Włocłavia Włocławek – Sparta Brodnica
Cuiavia Inowrocław – Piast Złotniki Kujawskie
Kujawianka Izbica Kujawska – Chełminianka Chełmno
Legia Chełmża – Lech Rypin
Pogoń Mogilno – KS Brzoza
BKS Bydgoszcz – Chemik Bydgoszcz
Unia Gniewkowo – Start Pruszcz
Wda Świecie – Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sportis Łochowo – Lider Włocławek
Zawisza Bydgoszcz – Kujawiak Kowal

Kolejka 17, 21-22 listopada
Kujawiak Kowal – Włocłavia Włocławek
Lider Włocławek – Zawisza Bydgoszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski – Sportis Łochowo
Start Pruszcz – Wda Świecie
Chemik Bydgoszcz – Unia Gniewkowo
KS Brzoza – BKS Bydgoszcz
Lech Rypin – Pogoń Mogilno
Chełminianka Chełmno – Legia Chełmża
Piast Złotniki Kujawskie – Kujawianka Izbica Kujawska
Sparta Brodnica – Cuiavia Inowrocław

Kolejka 18
Włocłavia Włocławek – Cuiavia Inowrocław
Kujawianka Izbica Kujawska – Sparta Brodnica
Legia Chełmża – Piast Złotniki Kujawskie
Pogoń Mogilno – Chełminianka Chełmno
BKS Bydgoszcz – Lech Rypin
Unia Gniewkowo – KS Brzoza
Wda Świecie – Chemik Bydgoszcz
Sportis Łochowo  – Start Pruszcz
Zawisza Bydgoszcz -Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawiak Kowal – Lider Włocławek
 
Kolejka 19
Lider Włocławek – Włocłavia Włocławek
Orlęta Aleksandrów Kujawski – Kujawiak Kowal
Start Pruszcz – Zawisza Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz – Sportis Łochowo
KS Brzoza – Wda Świecie
Lech Rypin – Unia Gniewkowo
Chełminianka Chełmno – BKS Bydgoszcz
Piast Złotniki Kujawskie – Pogoń Mogilno
Sparta Brodnica – Legia Chełmża
Cuiavia Inowrocław – Kujawianka Izbica Kujawska

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści