Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
55% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 4 • L 3
6C
Pt
6C
Sob
8C
Nd
7C
Pon
7C
Wt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesZnamy kolejnych najemców Immobile K3
Immobile K3_SG (3)
08.11.2018 | 17:33

Znamy kolejnych najemców Immobile K3

Na zdjęciu: Biurowiec przy placu Kościeleckich ma odmienić Stare Miasto.

Fot. Stanisław Gazda

Znamy kolejnych najemców biurowca przy placu Kościeleckich, powstającego z inicjatywy Grupy Kapitałowej Immobile. 

Budowa powstającego od wiosny 2016 roku budynku o powierzchni 8800 mkw. powoli zmierza do końca. Aktualnie trwają prace wykończeniowe we wnętrzach i dostosowywanie ich do potrzeb najemców. Wiemy, że poza spółkami należącymi do Grupy Kapitałowej Immobile (takimi jak Projprzem i Projprzem Budownictwo), wśród nich znajduje się nowa na bydgoskim rynku firma informatyczna Sii. Dziś potwierdziliśmy informację z forum Skyscrapercity, że kolejnymi najemcami będą Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz specjalizująca się w ubezpieczeniach firma Aviva.


CZYTAJ WIĘCEJ: Sii najemcą powierzchni w Immobile K3


Bydgoska delegatura UOKiK do tej pory mieściła się przy ulicy Długiej 47. Aktualnie urząd przenosi się już do Immobile K3, oficjalnie informując na stronie internetowej o nowym adresie przy placu Kościeleckich 3. Informacje o otwarciu w biurowcu nowego oddziału Avivy potwierdził MetropoliaBydgoska.PL rzecznik spółki Bohdan Białorucki. – Mogę potwierdzić, że wynajęliśmy powierzchnię w tym biurowcu i przenosimy tam nasz istniejący od lat oddział w Bydgoszczy – skomentował rzecznik.


Powiązane treści