Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zobacz film z przelotu nad praktycznie gotową S5 w rejonie Świecia [WIDEO]

Dodano: 05.09.2022 | 15:57

Na zdjęciu: Od 26 sierpnia cały, 23-kilometrowy odcinek S5 Nowe Marzy - Świecie Południe jest dostępny w pełnym przekroju jezdni.

Fot. GDDKiA

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przygotowała nagranie, obrazujący cały udostępniony niedawno do ruchu w pełnym przekroju jezdni odcinek drogi ekspresowej S5 Nowe Marzy – Świecie Południe.

Od 26 sierpnia cały, 23-kilometrowy odcinek S5 Nowe Marzy – Świecie Południe jest dostępny w pełnym przekroju jezdni. Droga udostępniona jest na zasadach tymczasowej organizacji ruchu z ograniczeniem prędkości do 80 km/h. – Według deklaracji wprowadzenie stałej organizacji ruchu, a więc i zdjęcie ograniczenia będzie możliwe w przeciągu września, najpóźniej do października tego roku – informuje GDDKiA.


CZYTAJ TAKŻE: „Dziwne” oznakowanie węzła Bydgoszcz Północ. Czy GDDKiA wprowadzi zmiany?


Budowa drogi ekspresowej S5 Nowe Marzy – Świecie Południe odbywa się w głównej mierze po śladzie starej DK 5 oraz pasa rezerwowego pozostawionego w trakcie budowy obwodnicy Świecia ponad dwie dekady wcześniej. Do wykonania pozostały prace dotyczące głównie dróg dojazdowych i serwisowych.

Na poniższym filmie można zobaczyć przelot dronem nad całym odcinkiem S5 w rejonie Świecia.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments