Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 2km/h W
H 2 • L 0
2C
Czw
-0C
Pt
-0C
Sob
-1C
Nd
-0C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportŻużlowa Polonia stoczy finałowy bój o awans do I ligi. Kibice mogą ją wspomóc dopingiem w Poznaniu
25-08-2019_ Polska Liga Żużlowa (2 Liga)_ Półfinał Zooleszcz Polonia Bydgoszcz - Wilki Krosno_ kibice Polonii - flagowisko - SF
31.08.2019 | 19:39

Żużlowa Polonia stoczy finałowy bój o awans do I ligi. Kibice mogą ją wspomóc dopingiem w Poznaniu

Pierwszy mecz wielkiego finału - w niedzielę, 8 września na torze w Poznaniu. Początek o 15:00.

Na zdjęciu: Na półfinałowym meczu z Wilkami Krosno, kibice Polonii urządzili efektowne flagowisko.

Fot. Szymon Fiałkowski

W przyszłą niedzielę, żużlowcy Zooleszcz Polonii Bydgoszcz rozegrają pierwszy z dwóch finałowych spotkań zmagań w Polskiej Lidze Żużlowej (2 Liga). 

Tymczasem od najbliższego wtorku (3 września), rozpocznie się sprzedaż wejściówek także na pierwszy mecz wielkiego finału Polskiej Ligi Żużlowej, który w przyszłą niedzielę zostanie rozegrany w Poznaniu. Jak informuje bydgoski klub, dla kibiców Polonii dostępne będą bilety na sektor gości (trybuna nienumerowana) stadionu na Golęcinie, a ich koszt to 30 zł.

Bilety dla zainteresowanych na wyjazd do stolicy Wielkopolski na pierwsze starcie finałowe II ligi dostępne będą w kasie klubu w budynku administracyjnym (wejście od ul. Curie-Skłodowskiej) w tygodniu w godz. 10:00 – 16:00 oraz w sobotę w godz. 10:00 – 14:00. Jednocześnie, od 3 września rozpocznie się także sprzedaż biletów na pojedynek rewanżowy.

Pierwszy mecz wielkiego finału pomiędzy Power Duck Iveston PSŻ Poznań a Zooleszcz Polonią Bydgoszcz 8 września. Początek pojedynku o 15:00, rewanż tydzień później na Sportowej 2 (godzina pojedynku w Bydgoszczy będzie ustalana).

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści