Żużlowa Polonia świętowała awans do Nice I Ligi [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: Szymon Fiałkowski
Żużlowcy Zooleszcz Polonii Bydgoszcz awansowali do Nice I Ligi Żużlowej, po tym, jak w rewanżowym spotkaniu finałowym odrobili 28 punktów straty z Poznania i pokonali u siebie Power Duck Iveston PSŻ 61:29.
Po meczu, kapitan Polonii Kamil Brzozowski otrzymał z rąk delegata Głównej Komisji Sportu Żużlowego Marka Wojaczka puchar za triumf w rozgrywkach II ligi.
Zobaczcie zdjęcia z fety po ostatnim biegu rewanżowego pojedynku finałowego!
- Siatkarze BKS-u zaczną sezon na wyjeździe. Spore zmiany w rozgrywkach PLS 1 Ligi - 22 czerwca 2026
- Nowe auta dla kujawsko-pomorskiej policji. Będą służyły do przewozu osób zatrzymanych - 22 czerwca 2026
- Kolejne medale bydgoskich kajakarzy na Mistrzostwach Polski na torze w Brdyujściu [ZDJĘCIA] - 21 czerwca 2026


























