Bydgoszcz
-5C
Niebo głównie zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 6km/h ESE
H -5 • L -6
-2C
Czw
1C
Pt
-1C
Sob
0C
Nd
1C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONSportŻużlowe derby w Ekstralidze na remis. GKM podzielił się punktami z Apatorem [ZDJĘCIA]
Norbert Krakowiak, Robert Lambert
13.07.2021 | 23:49

Żużlowe derby w Ekstralidze na remis. GKM podzielił się punktami z Apatorem [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Robert Lambert i Norbert Krakowiak byli wśród liderów swoich drużyn w tym meczu.

Fot. Marcin Karczewski/Speedway Ekstraliga, materiały prasowe

W zaległym meczu z jedenastej kolejki żużlowej PGE Ekstraligi, Zooleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz zremisował na własnym torze z eWinner Apatorem Toruń 45:45. W trzecim wyścigu, fatalnie upadli Nicki Pedersen i Jack Holder, którzy zostali przewiezieni do szpitala, a w dwunastym biegu groźny upadek zanotował młodzieżowiec gospodarzy Denis Zieliński.

ŻUŻEL – PGE EKSTRALIGA – FAZA ZASADNICZA – SEZON 2021 – 11 KOLEJKA – 13.07.2021 R.
ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM GRUDZIĄDZ – EWINNER APATOR TORUŃ 45:45
Pierwszy mecz: 35:55. Bonus: eWinner Apator Toruń.

EWINNER APATOR TORUŃ
1. Paweł Przedpełski 10 (3,2,1,2,2)
2. Jack Holder 0 (u,-,-,-,-)
3. Chris Holder 4+3 (0,1*,1*,0,2*)
4. Adrian Miedziński 8+1 (2,2,2,1*,1)
5. Kamil Marciniec NS
6. Karol Żupiński 2+1 (0,1*,0,0,1)
7. Krzysztof Lewandowski 6+1 (2,1,1*,0,2)
8. Robert Lambert 15 (3,3,3,3,3)

ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM GRUDZIĄDZ
9. Przemysław Pawlicki 10 (2,2,3,3,w)
10. Roman Lachbaum 7+3 (3,1*,2*,1*,0)
11. Krzysztof Kasprzak 12+1 (1*,3,2,3,3)
12. Kenneth Bjerre 1+1 (w,0,1*,0)
13. Nicki Pedersen 0 (u,-,-,-,-)
14. Mateusz Bartkowiak 3 (3,0,0)
15. Denis Zieliński 1 (1,0,u)
16. Norbert Krakowiak 11 (2,3,3,2,1)

BIEG PO BIEGU
1. [64.94] Przedpełski, Prz. Pawlicki, Kasprzak, Ch. Holder 3:3
2. [65.69] Bartkowiak, Lewandowski, Zieliński, Żupiński 4:2 (7:5)
3. [65.32] Lambert, Krakowiak, Lewandowski, Bjerre (w/u) (N. Pedersen u/ns, J. Holder u/ns) 2:4 (9:9)
4. [65.89] Lachbaum, Miedziński, Żupiński, Bartkowiak 3:3 (12:12)
5. [65.73] Kasprzak, Miedziński, Ch. Holder, Bjerre 3:3 (15:15)
6. [65.37] Krakowiak, Przedpełski, Lewandowski, Zieliński 3:3 (18:18)
7. [65.27] Lambert, Prz. Pawlicki, Lachbaum, Lewandowski 3:3 (21:21)
8. [65.56] Krakowiak, Miedziński, Ch. Holder, Bartkowiak 3:3 (24:24)
9. [65.99] Prz. Pawlicki, Lachbaum, Przedpełski, Żupiński 5:1 (29:25)
10. [65.01] Lambert, Kasprzak, Bjerre, Żupiński 3:3 (32:28)
11. [65.79] Prz. Pawlicki, Przedpełski, Miedziński, Bjerre 3:3 (35:31)
12. [66.48] Kasprzak, Lewandowski, Żupiński, Zieliński (u) 3:3 (38:34)
13. [65.25] Lambert, Krakowiak, Lachbaum, Ch. Holder 3:3 (41:37)
14. [66.12] Lambert, Ch. Holder, Krakowiak, Lachbaum 1:5 (42:42)
15. [65.49] Kasprzak, Przedpełski, Miedziński, Prz. Pawlicki (w/u) 3:3 (45:45)

Sędziował: Michał Sasień.
Komisarz toru: Jacek Woźniak.
Komisarz techniczny: Ryszard Walus.
Widzów: ok. 6.000.
Najlepszy Czas: Paweł Przedpełski w wyścigu pierwszym – 64.94 sek.
Zawody przeprowadzono zgodnie z drugim zestawem pól startowych.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści