Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zwiedź Centrum Rekreacji Astoria jako pierwszy i zjedz kolację z Mistrzynią Olimpijską – Otylią Jędrzejczak!

Dodano: 13.01.2020 | 12:36

Na zdjęciu: ALSTAL Grupa Budowlana zaprasza do zwiedzenia Centrum Rekreacji Astoria z Mistrzynią Olimpijską - Otylią Jędrzejczak.

Fot. mat. nadesłane

ALSTAL Grupa Budowlana czyli Generalny Wykonawca Centrum Rekreacji Astoria w Bydgoszczy zaprasza do licytacji premierowego zwiedzania obiektu przy ul. Królowej Jadwigi. Przewodnikiem po Nowej Astorii będzie sama Mistrzyni Olimpijska – Otylia Jędrzejczak! Po wspólnym zwiedzaniu kompleksu na Zwycięzcę Licytacji czeka kolacja w towarzystwie naszej utytułowanej pływaczki.

Zwycięzca licytacji jako pierwszy, przed oficjalnym otwarciem, zwiedzi Centrum Rekreacji Astoria przy ul. Królowej Jadwigi w Bydgoszczy. Jego przewodnikiem będzie Mistrzyni Olimpijska – Otylia Jędrzejczak. Ponadto otrzyma zaproszenie na kolację składającą się z dania głównego, deseru, kawy oraz lampki wina. Zaproszenie dotyczy jednej osoby.

Otylia Jędrzejczak podczas kolacji wręczy także swoją książkę „Otylia. Moja historia” z dedykacją i autografem. Kolacja odbędzie się w terminie dogodnym dla obu stron, nie później niż 30.06.2020 r.

Spotkanie potrwa około 2 godzin.

Realizacja: do 30.06.2020

Licytować można tutaj: https://bit.ly/2tb5gt8


Centrum Rekreacji Astoria będzie specjalistycznym obiektem pływackim położonym w sercu Bydgoszczy, w bezpośrednim sąsiedztwie Brdy. Wokół budynku powstanie imponująca infrastruktura, a także funkcjonalna przystań kajakowa z warsztatem napraw szkutniczych. W kompleksie jednocześnie będzie mogło zmieścić się około tysiąca osób.

W kompleksie o powierzchni użytkowej bliskiej 10 000 m2 powstanie m.in. 10-torowy basen olimpijski o wymiarach 50 na 25 m, na którym zgodnie z przepisami FINA będą mogły odbywać się międzynarodowe zawody pływackie. Basen zostanie wyposażony w zatapialny pomost, który podzieli go na dwie mniejsze części. W jednej z nich znajdzie się ruchome dno, które pozwoli na zmianę głębokości (od 0 do 210 cm) w dwóch strefach. Maksymalna głębokość basenu będzie wynosić 6 m (na odcinku 12 m), co umożliwi nurkom oraz ratownikom medycznym na odbywanie treningów.

W obiekcie będą funkcjonować ponadto: hala rozgrzewkowa, siłownia, szatnie, sale odnowy biologicznej, hangary na kajaki sportowe i rekreacyjne, magazyny na sprzęt.

Astoria

Astoria2

Astoria222


Otylia Jędrzejczak to najbardziej utytułowana polska pływaczka, sportowiec dekady polskiego sportu. Mistrzyni olimpijska i dwukrotna srebrna medalistka igrzysk olimpijskich, wywalczyła 25 medali mistrzostw świata i Europy. Trzykrotnie biła rekord świata i trzykrotnie była wybierana Najlepszym Sportowcem Polski. Karierę oficjalnie zakończyła w styczniu 2014 roku. Ukończyła studia na stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego i Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Jest też absolwentką Międzynarodowego Uniwersytetu Olimpijskiego w Soczi. Za działalność charytatywną otrzymała Order Uśmiechu. W 2004 roku została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Pełni funkcję prezesa Polskiego Stowarzyszenia Sportu Kobiet, jest także założycielką Fundacji Otylii Jędrzejczak, prowadzącej szereg akcji oraz projektów mających na celu propagowanie zdrowego trybu życia, sportu i aktywności fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.


„Otylia. Moja historia” to intymna i przejmująca opowieść o życiu wielkiej sportsmenki, którą los wyniósł na piedestał, by strącić w przepaść. Słynna pływaczka otwiera się przed czytelnikami, by na własnym przykładzie pokazać, jak ulotne potrafią być chwile szczęścia. W kobiecie, która wydaje się twarda jak stal, widzimy osobę wrażliwą i dojrzałą, która zdołała się podnieść po najtragiczniejszym z ciosów. „Chcę, by czytając tę książkę, ludzie odnaleźli w niej cząstkę siebie. I zrozumieli, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście”, mówi mistrzyni. Katorżniczy trening i zdobycie sportowych szczytów. Łzy radości na igrzyskach w Atenach i tragiczna śmierć brata. Życie Otylii Jędrzejczak to prawdziwy rollercoaster i gotowy scenariusz na film. Najlepsza zawodniczka w dziejach polskiego pływania po kilka latach od zakończenia kariery zawodowej postanowiła podzielić się swoją historią w szczerej autobiografii.

OTYLIAMOJAHISTORIA

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments